Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Banned

Yeni Server Quest İndirim Zamanı Gelmedi mi ??

Server : Altar , Sirius , Vega

Konu : Cz Guest Görevlerine Artık Bir İndirim Zamanı Gelmedi Mi Sayın Arkadaşlar ve Yetkililer +8 Den Aşşağı İtemi Olan Yok ve Oyunun %25 lik Bir Bölümüde +9 Ve Fül İtemli Bu Oyunculara Karşı En Az +7 Guest Yapmak Gerekiyor Mücadele Edemiyoruz Ve Farm Slotlarında Resmen Genie Açıp Afk Kalıyorlar. Yani 7 Fragmente 1 Silah , 5 Fragmente 1 Elbise Çok Makul Bir Talep Diye Düşünüyorum Değerlendirin Lütfen.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Guruplaşmayı bozmaları gerekiyor. Güçlü partiler cidden güçlü oluyor. Yeni Serverları paylaşım sitelerinden izliyorum cidden ekibi olmayan kişilerin işi çok zor. Adamlara 2 secenek kalıyor. 1. CZ den kaçmak; 2. CZ ye girmemek....

Sakalımız yok ki; Sözümüz geçsin...
    Eskileri anmayı, söz etmeyi pek sevmem de; Ben Demedim mi sözü illaki doğuyor
    2008 lerde konu açmıştım. 8 kişilik partiler devrilmiyor.
    Çifter Bufer ve Debufla geziyorlar. Alayı SC kullanıyor. Biz çok ezik kalıyoruz. CZ ye 1 kere giren geri kaçıyor. Hiç değilse CZ de partiler 4 kişiden oluşsun, 4 klas 1 parti daha makul dedim. Hiç yoktan 1 ay bu denensin/uygulansın millet Vent kullanıyor. 10k heal sadece Priest ve Warriorun işine yarıyor. Gurup healin teki nasıl 960 ise, diğeride 10k olmak yerine 5e düşürülsün. Warrior serii vuruyor... Asas ve Magede skill dolum süresi uzun ve Mage Combo özelliği olmayan klas olduğu için, 1,5 ve 2,5 saniyede skil/damage çıkartıyor. Mukabilinde Warrior/Asas/Okçu 1,5 saniyede 2 Skil 1 adette R vurabiliyor. Heal gelince bütün vurduğumuz boşa gidiyor. Dedim dedim dinletemedim. Bak şimdi ne oldu..?

Karakterler artık 8 kişilik guruplara göre değerlendiriliyor. Biçimlendiriliyor.
    Karakterler artık solo gezemiyor ne yazık ki... İşiniz cidden çok zor. Hiç yoktan item Bankaya konsa çabana değer. Varıp varacağı yer Çöpe gitmek olacak bir item için...
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Hayır gelmedi.

Banned
    şimdi şöyle bir durum varmı silah görevi 10 günde 1 tane guest sword örnek verelim 10 gün görev yapacaksın 1 saat uğraştığını varsayalım her zaman 1 saat ugraşmıyorsun fakat bazı günlerde ugraştırıyor hadi diyelim ki her gün 30 dakikada yapıyorsun bu görevi eyw.. ~> 10 gün boyunca 30 dakika ne yapar 1 silah alabilmek için 5 saat yapar 5 saat gidip farm yapsan rahat 1 gb kasarsın farm yaparken expinide kasmış olursun yani görev şuanda aşırı fazla görev yapmaya teşfik edilmiyoruz 7 fragmente 1 silah 5 fragmente 1 elbise çok değil makul bir istek bir gözden geçirin derim.

priestin elbisesi 8m magenin elbisesi 15-20m görevle uğraşmıyorlar bile.
    Last edited by HumanCenazeci57; 06-29-2019 at 07:00 AM.

Banned
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Hayır gelmedi.
    KDH sende galiba o +8 itemli fül +2 +3 takılı makrocu elemanlardansın yada +9 lulardan

Junior Member
    Onu geçte kaç tane guest taş biriktirdin onu söyle

Banned
    yok bilader ne taşı sende varsayalımki biriktirdim millet +7 gueste sahipken biz 7 raptorla dolandık millet 20m ye +7 guest takarken biz 7 raptor aldık 2 gb ye gb nin pahalı oldugu zamanda şimdi taş biriktirmişsem bu seferde benim faydama olsun hep zarar etmez insan dimi

Senior Member
    2 taşa kıyafet vermedikten sonra benim için bir anlamı yok.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Yoo gelmedi.

Banned
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Yoo gelmedi.
    büyük ihtimalle priest yada magesin