merabalar sayın nttgame yetkili arkadaşlar. aylar önce yeni serverlar açıldığında bi hışımla 80e kastığım ve bir ay kadar giriş yapmadığım hesabım hacked account invalid sebebiyle ban yemişti.ardından hesabımın açılmasını talep ettiğimde dolandırıcılık yapmaya çalıştığınız tespit edildi dendi ve hesabım açılmadı. fakat şöyle bi durum var ki bırakın dolandırıcılık yapmayı ben karakterimle sadece genie ile exp kasarken yüz yüze geldim. işin trajikomik tarafı ban sebebim hacked account invalid yazıyor. bu sizin resmi forumunuzda hacklenmiş olma şüphesi ile banlanan hesaplar için gösterilen bi ban sebebi. ama adam bana dolandırıcılık yapmaya çalışmışsın diyor. ben size verdiğim o premium parasını haram zıkkım ediyorum. oyununuz umrumda bile değil karakteri silin atın hiç önemli değil. sizin bu yaptığınız düpedüz legal yoldan hırsızlık bana dokunan olay bu. Neyse konumuz bu değil. Bugün bi hesap açıp oynamaya başlamak istedim ama yemin ediyorum aynı şekilde durup dururken ban yerim diye korkumdan oynamıyorum. bak benden çaldığınız paranın her bir kuruşu çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın o kadar diyorum