Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Hybrid View

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

510 LR resistance var LR mage alan skilleri hala çok ktiliyor bune?

Talia takmama rağmen 510 LR bulan priestim, 5 dakikalık kapışmada 6 kere kitlendi bu ne saçma oyundur? LR mage skillerin de bug mı var? kontrol edilsin ya da kitleme oranı azaltılsın.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Buna bende katılıyorum, resistance yüksek olmasına rağmen hem kitlenme oranım çok fazla hemde diğer mage skillerini de çok fazla yiyorum.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Az çakal değilsin he. Kitleme oranı azaltılırsa yine "mageyi bitirdiler, birden silemiyorlar yavaş yavaş yok ediyorlar, warriorko" tarzı saldıracaksın millete

Şunu da bırakayım

Quote Originally Posted by Damii View Post
    boş konu, açın berserker warrior alın 3200 keyfinize bakın, bu boş konuyu okuyarak vakit kaybetmeyin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by damii View Post
    talia takmama rağmen 510 lr bulan priestim, 5 dakikalık kapışmada 6 kere kitlendi bu ne saçma oyundur? Lr mage skillerin de bug mı var? Kontrol edilsin ya da kitleme oranı azaltılsın.
    bİ oraya bİr buraya oynuyorsun helal

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Mage alan skilleri çok geniş ve çok uzağa vuruyor kısaltılıp daraltılsın

Senior Member NeedB's Avatar
    kitleyemeyen mage istiyoruz

Senior Member ZuhannaOfficial's Avatar
    Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    istersen tüm Resislerin 1000 olsun, yinede kitlenme oranın değişmez. sadece yiyeceğin LR hasar'ın düşer o kadar. şey gibi düşün FT'desin, VR Fire Nova attığında Talian yoksa 4K damage yersin ama Flame talian varsa bu hasara 2.5k ya kadar düşer aynı mantık

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ZuhannaOfficial View Post
    istersen tüm Resislerin 1000 olsun, yinede kitlenme oranın değişmez. sadece yiyeceğin LR hasar'ın düşer o kadar. şey gibi düşün FT'desin, VR Fire Nova attığında Talian yoksa 4K damage yersin ama Flame talian varsa bu hasara 2.5k ya kadar düşer aynı mantık
    Ben de böyle düşünüyordum ama rogueler magic shield basınca kitlenme oranı gözle görülür şekilde düşüyor ya da kendimden örnek vereyim priestle lr taliayı takınca normalin 5te 6da 1i oranla kitleniyorum.. Bence konuyu açan arkadaş 1-2 kere kitlenmiş o arada ölmüş 510 resistim var kimse beni kitleyememeli kafasında konuyu açmış.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ZuhannaOfficial View Post
    Yanlış bilgi vermeyin insanlara, resistans arttıkça kitlenme oranı azalır.Bunu apostlarda deneyebilirsin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ayrıca ben de lr mage oynuyorum , hiç mi kitlemeyelim ? o zaman herkes flame oynasın. Ayıptır ya.