Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Thread: Tpt farm pt ban

Quote Originally Posted by happyy View Post
    ban ekranında ne yazıyor orda açıklama yapmışlardır onu bi yazarsan yardımcı olalım
    tpt farm party yaziyor sadece

illegal kullanan birisi ile ya lw kasmışın yada farm yapmışın account dan falan ban yemimişin

İyide abi ben nerden bileyim kimde ne var farm yaparken pt mi girmeyelim. questmi yapmıyalım farm mı yapmayalım. çok saçma. farm tabiki yapacağım. Saçmalık kullanan kimse banlansın ondan bana gelen ne varsa silinsin sorun yok. ama çar ban yemesi bana saçmalık geliyor.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Bidaha bossları tararken daha dikkatli olursunuz.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bırakın yalanları kardeşim 12 yaşındaki oyuna yeni başlayan çocuk bile anlıyor kimde koxp var kimde yok kimde macro var kimde yok. Geçin bu "biz nerden bilelim" ayaklarını. Yüksek ihtimalle ya boss tarayıcısısın ya da koxpla farmlayan birisin arada bunun da expini kasmayı falan istedin aynı partye soktun...

Junior Member
    Adam pc ismine kadar vermiş incelensin demiş varsa zaten rezil olacak gülüp geçeceğiz .. ama loglarda ringten önce bir şey varsa ban saçmalıktan başka bir şey değil

sen milletin dediğini boşver müşteri hizmetlerine ticket at net bilgiyi orası verir ayrıca charı ring demi aldın account olarakmı aldın onu anlamadım ama

Ringte aldım çarı

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhereIsMySerotonin View Post
    Nerden baksan saçmalık değilmi sizce de ? Oyun içinde şirkete para kazanması amaçlanan bir item var ve bunu kullandığımızda geçmiş ile alakalı hiç bir sorumluluğun olmaması lazım .. Biz paramıza bakarız paramı ver gerisi sana kalmış ...
    öyle bir dünya yok o zaman npt yap karakteri ringle başka hesaba koy ben ringle aldım ban yemesin yok öyle bir dünya. nttgame açıkca söylüyor satın alan sorumluluğuyla alır.

Quote Originally Posted by Babakeri01 View Post
    Ozaman karakter satışına izin vermesin ? Yada ring basılan çar trade kapatılsın yada mercant kaptılsın böyle bir açıklama olabilir mi ? hem izin ver böyle bir sisteme hemde alan insan mağdur olsun. böyle bir saçmalık olamaz.
    css trade kapansın ? pazara konmasın css ne anlamı kaldı ? 12 yıllık hesabımdan karakterimi ringleyip yeni hesabıma nasıl aktaracağım ?
    Saçmalıksa satın almayacaksın madem desstek verilmiyor aldın sorumluluğunu alacaksın.

Senin mantığına göre sen bi telefon alıcaksın o telefonda çalıntı cıkacak ozaman sende hapis yatcaksın çalanda. güzel mantık dostum devam. tutar bu mantıklı.