Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25

Thread: Tpt farm pt ban

Senior Member
    Quote Originally Posted by Babakeri01 View Post
    Senin mantığına göre sen bi telefon alıcaksın o telefonda çalıntı cıkacak ozaman sende hapis yatcaksın çalanda. güzel mantık dostum devam. tutar bu mantıklı.
    Telefon alırken fatura isterim dükkana göz gezdiririm vergi levhası yazarkasa levhası kontrol ederim gözümle çaktırmadan incelerim. Satanın el kol mimiklerini tartarım. Çalıntı çıkarsa da mahkemeye başvururum bana birşey olmaz.
    Alım satımı için getirilmediğini söylüyorlar illa da alacağım diyeni bağlayamayız. Css alırkende sorumluluğuyla aldığını bilmelisin böylelikle öğrenmiş oldun.Geçmiş olsun. koxperlar char kasıp ringle satıyorlar sen ilk değilsin banlanan.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    arkadaşım boşa ağlama. pt ban kolay kolay atılmaz. sen partinde koxp oldugunu bile bile devam etmişsin. üstüne banı da yemişsin. ister yeni çar aç istersen de bırak oyunu. ama ilk soğuk su iç

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    En temizi ticket at kardeşim onlar sana gerekli bilgiyi verir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Babakeri01 View Post
    Senin mantığına göre sen bi telefon alıcaksın o telefonda çalıntı cıkacak ozaman sende hapis yatcaksın çalanda. güzel mantık dostum devam. tutar bu mantıklı.
    zaten bu iş böyle oluyor 2. el telefon almayacaksın. gidip kendin vergi ödeyip alacaksın.

yüzük de aynı iş. güvenmiyorsan alma. banı yersin

Registered Users
    Oyun geleceğiniz için illegal yazılımlardan uzak durmalısınız ki daha sonra farklı savunmalar yapmak zorunda kalmayın.

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsin.