Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

Alın işte bu sizin oyundaki moderatörünüz ona da gerekli yaptırımı yapın

,,,
    Oyunda bugün (21.05.2019) tarihinde chaos çıkışı gelen oyun içi mesaj karşınızda. Bu hakaret içeren, ilk pm atanın kendisi olduğu halde bide üste çıkmaya çalışan ve saygısızlığına devam eden bu şahıs sizin moderatörünüz. Oyunu oynayamayan, bilmeyen insan bu konuda yetkili kişi bu zaten yeterince trajikomik bir durum. Sizden ricam gerekeni yapın oyunculara uyguladığınız yaptırımları uygulayın. Bu konuyuda kaldırmayın da gereken yapıldığında adaletinizi herkez görsün.

Last edited by WhiteFace1903; 05-21-2019 at 10:52 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İyi de o kişi moderatör değil ki Dikkat ederseniz 3 rakamı ile yazılmış.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Nickimi Trump yapsam demek beni ABD başkanı sanacaksın.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Çocuk ya

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    İsmi sahte gerçek alonzo değil

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Allah'tan oyuniçi nickini göstermemiş. Neme lazım birileri Pathe0z, 3ryudes gibi karakterler açıp item felan isterdi, bu arkadaş da inanıyorum ki verirdi.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İyi de o kişi moderatör değil ki Dikkat ederseniz 3 rakamı ile yazılmış.
    Orasını ben bilemem öyle sandım yazdım gerekli incelemeyi yürütürsünüz. Onun dışında bu yazılanlar bu kişinin ceza alması için yeterli mi değil mi? Gerekenin yapılması hususunda yetkili kişilerden biri olarak adımı atarsanız memnun oluruz. Ben bıktım bu kişinin her gün hakaret etmesinden ki biliyorum tek ben değilim bu kişi herkeze yapıyor bunu daha ileri taşıdığı da oluyor mesela buluyor senin party'ni allem kallem edip aynı partye giriyor sağa sola çekiyor öldürmeye çalışıyor. İki eliyle bir şeyi doğrultamayıp sadece sağa sola hakaret ediyor. Şimdi diyeceksiniz cheat report kısmına aç konu ilgilensinler ilgilenmiyorlar sayın yetkilim, ben o departmanın yeterli çalıştığını düşünmüyorum lakin bugüne kadar yaptığım reportlardan cezalandırılanı görmedim alenen herşey ortada olmasına rağmen. Siz gerekeni yapın bizleri, oyuncuları rahatlatın memnun edin.

Öyle sandım yazdım varsa yanlışlık düzeltilir sizi ilgilendiren bir mesele yok!

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Orasını ben bilemem öyle sandım yazdım gerekli incelemeyi yürütürsünüz. Onun dışında bu yazılanlar bu kişinin ceza alması için yeterli mi değil mi? Gerekenin yapılması hususunda yetkili kişilerden biri olarak adımı atarsanız memnun oluruz. Ben bıktım bu kişinin her gün hakaret etmesinden ki biliyorum tek ben değilim bu kişi herkeze yapıyor bunu daha ileri taşıdığı da oluyor mesela buluyor senin party'ni allem kallem edip aynı partye giriyor sağa sola çekiyor öldürmeye çalışıyor. İki eliyle bir şeyi doğrultamayıp sadece sağa sola hakaret ediyor. Şimdi diyeceksiniz cheat report kısmına aç konu ilgilensinler ilgilenmiyorlar sayın yetkilim, ben o departmanın yeterli çalıştığını düşünmüyorum lakin bugüne kadar yaptığım reportlardan cezalandırılanı görmedim alenen herşey ortada olmasına rağmen. Siz gerekeni yapın bizleri, oyuncuları rahatlatın memnun edin.

Öyle sandım yazdım varsa yanlışlık düzeltilir sizi ilgilendiren bir mesele yok!
    Buraya konu açıyorsan herkeslik mesele vardır. Diğer türlü kimse yorum atmasın istiyorsan cheat reporta açacaksın.

Senior Member
    Buraya konu açıyorsan herkeslik mesele vardır. Diğer türlü kimse yorum atmasın istiyorsan cheat reporta açacaksın.
    Onun açıklamasını, neden burada konu açtığımı alıntı yaptığın yerde yaptım okursan sevinirim.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Yaklaşık 6 ay kadar önce hesabıma NCS atmıştım. NCS atılmadan önceki nicki aşağıdaki ekran görüntüsünde görülmektedir.
    Konuda belirtilen hesap bana ait değildir.