Results 1 to 10 of 10

Blocked by GM command

Hesabım 2 aydır bu şekilde kapalıdır. Ticket atacak np de mevcut değildir. Açılıp açılmayacağını öğrenmek isterdim. İlk kez bloke durumuna düştüm. Sebebini bilmiyorum ve Sebebini öğrenmek istemiyorum. Sadece açılıp açılmayacağını öğrenmek istiyorum. Saygılar...

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Gm'nin oyun içi kontrolü esnasında ban yemişsin süresiz olarak. Tekrar açılmaz
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tanksavar06 View Post
    Hesabım 2 aydır bu şekilde kapalıdır. Ticket atacak np de mevcut değildir. Açılıp açılmayacağını öğrenmek isterdim. İlk kez bloke durumuna düştüm. Sebebini bilmiyorum ve Sebebini öğrenmek istemiyorum. Sadece açılıp açılmayacağını öğrenmek istiyorum. Saygılar...
    Merhabalar,

Npoint'e sahip başka bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz. Aldığınız uyarı ile kapatılan hesaplar, geri açılmıyor. Bilet göndererek hesabınızın incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Bilginize.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Npoint'e sahip başka bir hesaptan bilet gönderebilirsiniz. Aldığınız uyarı ile kapatılan hesaplar, geri açılmıyor. Bilet göndererek hesabınızın incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Bilginize.
    sayın yetkili cr ekibi oyuncularla resmen dalga geçiyor kopyala yapıştır msjları ile başlarından salma derdindeler bir aydır benimde hiç girmediğim bir hesabım tpt olarak banlanmış arada kontrol amaclı giriyorum sadece cr incleme için bilet göndermeme rağmen hep aynı msj atılıyor yani inceleme kesinlikle yapılmıyor...

--Farkındaysanız eğer bu ay aşırı şekilde bu konuda şikayet var ya bu xingode3 koruma sisteminde bir hata var yada başka bi hata ama ilgilenmiyor.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by realkayser View Post
    sayın yetkili cr ekibi oyuncularla resmen dalga geçiyor kopyala yapıştır msjları ile başlarından salma derdindeler bir aydır benimde hiç girmediğim bir hesabım tpt olarak banlanmış arada kontrol amaclı giriyorum sadece cr incleme için bilet göndermeme rağmen hep aynı msj atılıyor yani inceleme kesinlikle yapılmıyor...

--Farkındaysanız eğer bu ay aşırı şekilde bu konuda şikayet var ya bu xingode3 koruma sisteminde bir hata var yada başka bi hata ama ilgilenmiyor.
    Müşteri hizmetleri belli şablonlar kullanmaktadırlar. Daha önce yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum.

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.
    Xingcode'da bir hata bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Gm'nin oyun içi kontrolü esnasında ban yemişsin süresiz olarak. Tekrar açılmaz
    Her posta otomatik keskin cevaplar vermesen keşke ? Benim de karakterimde ilk bu durum söz konusuydu karakterim aynı gün içerisinde açıldı. Yanıltıcı yorum yapmandansa hiç yorum yapmamanı tavsiye ederim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tanksavar06 View Post
    bir arkadaşın felan yok mu yardım iste id server nick verip destek istesin senin yerine.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Müşteri hizmetleri belli şablonlar kullanmaktadırlar. Daha önce yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum.

Xingcode'da bir hata bulunmamaktadır.

İyi forumlar.
    destak ekibinin attığı msj

Merhaba,

Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir.

Sebebini soyleyın diyorum gm ekıbının ıncelemesı dıyor oyunda olmayan karakter neye takılırkı.
    gerekce veya kanıt sunmak ıstemıyorlar kanıt istemek hakkım oldugunu dusunuyorum

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by realkayser View Post
    destak ekibinin attığı msj

Merhaba,

Önceki biletlerinizde gerekli cevap tarafınıza iletilmiş olup ısrarcı olmanız sonucu değiştirmeyecektir.

Sebebini soyleyın diyorum gm ekıbının ıncelemesı dıyor oyunda olmayan karakter neye takılırkı.
    gerekce veya kanıt sunmak ıstemıyorlar kanıt istemek hakkım oldugunu dusunuyorum
    Her zaman şunu söylerler.

"Gm'lerin dizin paylaşımı yapma zorunluluğu yoktur."

Quote Originally Posted by Eryudes View Post

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.
    Destek ekibinden olumsuz yanıtlar alıyorsanız, kararın kesinleşmiş olmasından kaynaklıdır. Israr olunmaya devam edilirse, bilet sisteminden faydalanmamanız için engelleme yetkisine sahiptirler.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Biz bu konuda forum üzerinden herhangi bir destek verememekteyiz. Lütfen konu ile ilgili destek ekibi ile iletişime geçiniz.

Ek olarak, ikili atışmalara sebebiyet vermeniz ( BioFest , oflu44 ) hesaplarınızın ceza almasına neden olacaktır. Lütfen farklı konularda aynı üslup ile devam etmeyiniz.

İyi forumlar.