Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Nickname
    IAdigeApoo
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad

Angry Suspicious Account uyarısı aldım !

Kolay gelsin arkadaşlar.

Yaklaşık 15 dakika önce eve geldim. Oyuna girmek istediğimde bu uyarıyla karşılaştım. Hesapta 39 level priestim var. Herhangi bir illegal program ya da küfür gibi bir duruma bulaşmadım. Ama karakterim şüpheli hesap olarak görülüp,kapatılmış durumda.

Konuyla ilgili ticket attım. Gerekli kişilerin ilgilenmesini arz ederim.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Almış olduğun uyarı Şüpheli Hesap olarak adlandırılmakta. Zaten bilet atmışsın. Cevap gelmeden biletini güncelleme ve beklemede kalmanı tavsiye ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Almış olduğunuz hatanın açıklaması "Şüpheli Hesap" diye geçmektedir. Bunun bir çok nedeni vardır. Destek bileti göndermişsiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi tarafından yanıt verilecektir.

Destek Bileti gönderdikten sonra yanıt gelmeden lütfen cevap eklemeyin ya da yeni bilet göndermeyin, aksi taktirde daha geç yanıt alırsınız.

Bilginize.

İyi forumlar.

Junior Member
    Nickname
    IAdigeApoo
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Peki teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Junior Member
    Nickname
    IAdigeApoo
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Moderatör ve NttGame Stuff arkadaşlar. Konuyla ilgili daha öncede belirmiş olduğum üzere,hesabım şüpheli hesap kategorisinde görüldüğü üzere kapatılmış ve sonrasında ticket atmıştım. Sonrasında ticket üzerinden hesap çalınma formu gönderildi. Formu doldurdum ama halen bir yanıt gelmedi ya da bir işlem yapılmadı. Yani demek istediğim ortada çok büyük bir durum yok. Hesabımı kimseyle paylaşmadım.Neden ve nasıl şüpheli aktiviteler ve girişler olduğuna dair fikrim yok.Sadece kendi bilgisayarımdan oynuyorum. Olumsuz davranış sergilemedim,macro,koxp vb. birşey kullanmadım. Artık hesabımı açsanız da oyunu oynamaya başlasam.