Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Junior Member

Post Online GM Bakabilir Mi ?

20.03.2019 Tarihinde saat 01:15 civarı accoundum dan çıkış yaptım, ayını tarihte saat 21:50 civarı oyuna girmek istediğimde oyun giriş ekranında your accound has been blocked . Altında TPT IP Match yazmakta. Bu banı araştırmalarım ve bilgi için atmış olduğum tickette bana gelen cevap " Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış "
    Accoundumu kimse ile paylaşmadım ve yaklaşık 2 yılldır format atmadığım tam korumaya aldığım bilgisayarımda kullanmaktayım.Daha öncede arkadaş ortamında internet cafe de online oldum ceza almasına sebep olan diğer illegal kullanıcı ile hiçbir ilişkimin olmadığını belirtmek istiyorum, accound aktif olarak 8 yıldır oynamaktayım accoundumun geçmişini incelediğinizde hiçbir şekilde ban veya illegal programa bulaşmadığımı görebilir inceliyebilirsiniz.

ismail arkadaşımız 8 - 9 yıldır bu oyunda beraber oynuyoruz bu zamana kadar illagel herhangibir program kullandığını görmedim hesabının incelenmesini rica ediyorum incelendikten sonra açılacağından zaten eminiz
    GORDİON UNDEATHS CLANI

Junior Member
    Nickname
    Le0Nine
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Kendisi serverda tanınmış kişi bahsedilen suçu işleme ihtimali olmayacak biridir . ayrıca 10 senelik şahsen tanışıklığımız olan mütevazi bir insandır . 2014 DE turnuva şampiyonluğunda ( Undeaths ) aynı kadroda yer alan arkadaşımızdır . muhakkak bir yanlışlık olma ihtimali yüksek . tekrar incelenip bakılmasında fayda var eminimki yetkili arkadaşlar gerekli ilgi alakayı göstereceklerdir . çok geçmiş olsun

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bunu duyduğuma üzüldüm. Hesabınız, müşteri temsilcisinin de tarafınıza belirttiği üzere; llegal yazılım kullanan ip ile eşleştiğinden dolayı kapatıldığı anlaşılmaktadır. Her bilet gönderiminde hesap incelenmektedir.

Sürekli dile getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Herkesin bağlandığı WiFi ağlarına (havalimanı, kafe, yurtlar vb) giriş yapmayınız. İnternet Cafe bunların en büyük örneğidir. Hesap sahibi hile kullanmasa da, bağlantı sağlanan Ip'de daha önce TPT kullanılmış ise o IP'den bağlantı sağlayan hesaplar kapatılır.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Foruma konu açmanız hesabınızın incelenmesini ve açılmasını sağlamayacaktır.

Ne yazık ki forumda veya discord'da bu konuda yardım alamazsınız. Size yardımcı olabilecek tek yetkili müşteri temsilcisidir.

Tekrar itiraz etmek istiyorsanız, bilet gönderebilirsiniz.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bunu duyduğuma üzüldüm. Hesabınız, müşteri temsilcisinin de tarafınıza belirttiği üzere; llegal yazılım kullanan ip ile eşleştiğinden dolayı kapatıldığı anlaşılmaktadır. Her bilet gönderiminde hesap incelenmektedir.

Sürekli dile getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Herkesin bağlandığı WiFi ağlarına (havalimanı, kafe, yurtlar vb) giriş yapmayınız. İnternet Cafe bunların en büyük örneğidir. Hesap sahibi hile kullanmasa da, bağlantı sağlanan Ip'de daha önce TPT kullanılmış ise o IP'den bağlantı sağlayan hesaplar kapatılır.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Foruma konu açmanız hesabınızın incelenmesini ve açılmasını sağlamayacaktır.

Ne yazık ki forumda veya discord'da bu konuda yardım alamazsınız. Size yardımcı olabilecek tek yetkili müşteri temsilcisidir.

Tekrar itiraz etmek istiyorsanız, bilet gönderebilirsiniz.

İyi forumlar.
    ama şöyle bir durum var bu oyunu evinde bilgisayarı olmayan okadar kişi var başka bir kişi hile kullanıyorsa bunun cezasını bizim de cekmemiz çok saçma birşey ve her pc nin kendi logu var loglar incelenmeye müsayit ve incelemeye girildiğinde bu charın hiç bir suçu olmadığını ap açık görüle bilir kurunun yanında yaş ta yanar mantığı bu oyun için geçerli olmadığı her defasında belirtilmektedir ve adelet li bir karar olmadığı bizim kendi düşüncemizdir ilginiz için teşekkür ederiz hayırlı ramazanlar

Junior Member
    Nickname
    Le0Nine
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    atıyorum MAHMUT illegal program kullansın ceremesini ahmet çeksin bu çok saçma başkasının günahını neden bir başkası çeksinki

misal bi yere gittiğimizde wifi ile bağlanıp oyuna girdik ve aynı wifiye başkasıda bağlanıyor illegal program kullanan ben bunu bilemem kendi pc m de olmayan bir sebepten başkasının yüzünden neden ban yiyelim hakmı dır bu ? bu oyunda bir sürü kontrol şekli var kontrol sonucunda bahsettiğimiz şekilde çıkacağı aşikar yazık günah bu şekilde olması
    Last edited by Le0Nine; 05-20-2019 at 09:40 PM.

Junior Member
    Nickname
    HumiQuake
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    undeaths clanı olarak bizlerinde cok üzüldüğünü belirtmek istiyorum,ve böyle değeri bir oyuncuyu clan olarak kaybetme üzüntüsü içindeyiz eminizki sizlerde değerli oyuncularınızı kaybetmek istemiyorsunuzdur bu değerli arkadaşımızın karakterine verdiği emeği ve zamanı göz onunde bulundurup ve böyle bir karakterde program veye illegal her hangibi birşeyin kulanmayacagını sizinde görmenizi istiyoruz saygılar.

Junior Member
    İsmail arkdaşımızın bu durumla karşı karşıya kalması bizleri çok üzdü ve birazda düşünmeye itti. Ortak internet ağı olan yerlerden oyuna girmemiz gerektiğini anlamamızı sağladı. Bir başkasının illegal kullanması direk bizleri sorumlu tuttuğunu anlıyoruz. Bu durum sistemsel bir açık olarak mı nitelendirmeliyiz yoksa asla ve asla toplu alanlarda oyuna girmememiz mi gerekiyor. Yıllardır reelden oyundan tanıdığımız arkadaşımız böyle bir durumla karşı karşıya kalıyor. Bu duruma karşı daha ayrıntılı bir inceleme yapılması gerekmiyormu. Eminim ki yetkili arkadaşlar bu incelemeyi yapacaktırtabi umudumuz bu yönde.

Junior Member
    ismail arkadarşımız severda sevilen ve bilinen bir arkadaşımız ve kendisinin herhangi bir illegal program kullanımı ve bahsedilen suçu işleme ihtimali olmayacak biridir. Kendisinin aldığı bu cezanın haksız olduğunu düşünüyoruz accondun incelenip yetkili arkadaşların yardımcı olacağını ve ilgi alakayı göstereceğine eminim. Hayırlı Ramazanlar ...
    GORDİON UNDEATHS CLANI

Member Drauge's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    İsmail arkadaşımızla uzun süredir beraber oynamaktayız illegal program kullandığına dair yapılan suçlamanın
    tekrar kontrol edilmesini istiyoruz GM arkadaşlar bu konuya bi yardımcı olmanız dileğiyle iyi oyunlar
    Last edited by Drauge; 05-20-2019 at 10:15 PM.