Results 1 to 7 of 7
    Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Vega Pazar Tutma sorunu

Arkadaşlar, tek bilgisayardan pazardayım. Gün içinde pazarımın tutulduğuna dair pmler geliyor. nickli şahıs pazarımı tutuyormuş. Nasıl kanıt sunacağım ben şimdi?
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 05-23-2019 at 06:41 PM.

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar görenler var. Bir yardımcı olun lütfen

Ben de pazarları gezerken kasıtlı olarak bazı pazarların tutulduğunu fark ediyorum ve pazarcıyı bilgilendiriyorum. Vazifem olmasa da bir çözüm sunulursa uğraşıp seve seve report edebilirim bunları ancak nasıl olacak? Sadece ksc yetmez sanıyorum.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ben bir arkadaşa yardımcı olmuştum bu şekilde. 3-5dk lık bir video ile yapabilirsiniz. Sürekli tuttuğunu kanıtlamak için pazarı tıklayın video boyunca. Sağ alt tarafa tarih için SS damgası koyarsınız. İşleme alınır bu şekilde.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Başka bir pc den girerek video veya ss göndererek gerekli işlemleri yapıyorlar peşini bırakma bizimde pazarı tutan çok olmuştu report ettim 1 ayın sonunda banı yedi

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Tek pc var. Video almamın imkanı yok ama farklı kişilerden pazarın tutulduguna dair pmler alıyorum. vegada yardımcı olabilicek birisi varsa online oldugu zamanlarda pm atabilirim iyi olur. IUlugKayiN nickim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Ben bir arkadaşa yardımcı olmuştum bu şekilde. 3-5dk lık bir video ile yapabilirsiniz. Sürekli tuttuğunu kanıtlamak için pazarı tıklayın video boyunca. Sağ alt tarafa tarih için SS damgası koyarsınız. İşleme alınır bu şekilde.
    Aynısını bende yaptım , cezasını aldı . Sorun bizim olmasada bu insalktır. Diğeri hırsızlık yaptığının bile farkında değildir