Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    Birde son sorum şu: charın üstünde ringli char warsa basmaz diyolar boyle birşey varmı peki. Bankamda ringli charım var ondan dolayı olablir mi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MeRSiNLeeErtu View Post
    Birde son sorum şu: charın üstünde ringli char warsa basmaz diyolar boyle birşey varmı peki. Bankamda ringli charım var ondan dolayı olablir mi ?
    Bunun olacağını pek sanmıyorum.

Hesabınızda yaşanan problemi biz bilemeyiz. Biletinize gelecek olan yanıtı bekleyin lütfen.

Senior Member
    O zman buğünde geçtigine göre bugunde cevap wermediler. İnadına Perşembe gunune kadar bekletecekler beni. Sürekli Konu acıyorum yardım bekliyorum ya ugraştıracaklar belli oldu. Herneyse teşekkür ederm @GamesDepot

Senior Member
    HAFTA içi mesai saatleri dediginiz saat aralıkları kaç kaç acaba ? yani aynı katagoride bir sorun kac kişi göndereblirki kac kişi wega serverinde nts atmaya calısıyor olabilir. Sabır sabır bir yere kadar oyunda yapacak birşey bulamıyorum. Sürekli ticketi kontrol etmekten sıkıldım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    MÜŞTERİ HİZMETLERİ - ÇALIŞMA SAATLERİ:
    Hafta içi : 10:00 / 18:00

Bilet gönderirken sol tarafta belirtilmektedir.

İyi forumlar.

Senior Member
    @GamesDepot siz yada suan aktif olan GM lerimiz bu konuyu inceleyemezler mi acaba sonucu hızlandırmak adına. Yönetim yada destek ekibi ile iletişime geçilemez mi yani gerçekten can sıkmakta hem ben ugraşıyorum hem oyundan geri kalıyorum hemde sizleri rahatsız ediyorum. Bu konu bir an önce çözümlenemez mi ? Yani suan online olan hiç GM arkadaşımız yok mu ? Siz iletişime geçseniz ?

@MeRSiNLeeErtu Ya kardeşim insanlar sana yardım etmeye çalışıyor biraz sakin ol, dışarı çık hava al kendine gel az bu ne yıkıklık böyle; bir tek sana mı bakıyor bu müşteri hizmetleri servisi.

Senior Member
    Tuzunuz kuru tabi. Adamlar koxp kullanıyor banlanıyor buraya yazıyor. Ben magdur oldugum için yazıyorum. Boş boş konusma yani. Her sorunun departmanı ayrı birşeyden bilgin yok konusuyorsun burda.Oyun oynucaz diye 500 lira pusa para yatırdık 4 gündür birşey yapamıyorum sırf oyunun bugu yuzunden. Hakkımı ve yardım arıyorum burda!

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MeRSiNLeeErtu View Post
    HAFTA içi mesai saatleri dediginiz saat aralıkları kaç kaç acaba ? yani aynı katagoride bir sorun kac kişi göndereblirki kac kişi wega serverinde nts atmaya calısıyor olabilir. Sabır sabır bir yere kadar oyunda yapacak birşey bulamıyorum. Sürekli ticketi kontrol etmekten sıkıldım.
    :d:d:d Her sorunun departmanı ayrı derken Vega serverindeki nts hatalarına bir grup, altar serverindeki vip key hatasına bir grup, Aresteki inventory bugu için başka bir grup çalışan mı ilgileniyor sanıyorsun? Yani bunların server server ve bu kadar dar bir kategori halinde ayrıldığını mı düşünüyorsun