Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

monster stone ve dc premium

bugün girdiğim 44 tane mosnter stone dan (sizin drop arttırdığınızı iddia ettiğiniz dc premium ile beraber) sadece 4 adet çöp drop alabildim. Bu konuda başka şikayetçi olan insanlarda var her gün duyuyorum. bu drop doğal mı?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Şans. 2 kere girip bronz ile old rol aldığımı bilirim.
    Dc pre ile çift drop aldığımı da bilirim.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Premiumsuz 3 tane girdim 1 tanesinde old flame ring aldım.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by oguzhanoktay View Post
    bugün girdiğim 44 tane mosnter stone dan (sizin drop arttırdığınızı iddia ettiğiniz dc premium ile beraber) sadece 4 adet çöp drop alabildim. Bu konuda başka şikayetçi olan insanlarda var her gün duyuyorum. bu drop doğal mı?
    DC premium için drop fazla bile. Geçen gün yapmaya yapmaya baktım charın magic bagler full doldu çantada da 3 4 tane oldu dedim yapayım şunları artık. Ardı ardına sadece bossları keserek 28 ms yaptım hiç birinden drop almadım dc premiumla drop almadım diyorum bak Hani o kırmalık çöp takılar var ya onlardan bile alamadım O drop olayı tamamen farklı bir şans faktörüyle alakalı dc premium ile alakası yok. Yani %1 olan şansı %2 yapsa ne olacak o drop atacak olan %lik kısma denk gelemediğin sürece Dc premium un msde artı kattığını pek düşünmüyorum.

Senior Member
    Dc prenin monster stone da etkisi olduğunu düşünmeyenlerdenim diğer premiumlarda aynı şekilde etki etmiyor (Sadece Bosslar)

nedendir bilemem ama exp premiumda bi tık fazla drop aldığımı söyleyebilirim genede etki etmediği kanısındayım

bence database de monster stone bossları için premium etkileri girilmemiş diye düşünüyorum

bossa gelene kadar olan yaratıklardaki droplar dc pre de artıyor bu bariz ortada ancak bosslar premiumsuz olsanız bile preli kişilerden daha şanslı olup fazla drop alabilirsiniz

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    girdiğim 1 ms de 2 bus 1 ms dropladım, unique de aldım ama dandik bişeydi. geçen haftalarda 4ms girdim 1 tanesi çift drop attı, 1 tanesi tek diğer ikisi boş. bu arada presiz giriyorum. tamamen şans yada farklı bir sistemi olabilir.

Senior Member
    Yokya arkadaş haklı bende 70 tane girdim normalde ortalama 30 düşer bugün bı sıkıntı var 8 düştü dün geceden beri böyle yani pazar gecesinden beri

Junior Member
    Dc premium ile gerçekten drop oranı düşüyor gibi birşey. Düşmüyor tabii ki de ihtimal %5'se 10 oluyor ama o ihtimal yani sonuçta. %90 drop atmayacak zaten. Premiumsuz kat kat fazla drop aldığımı biliyorum. Hatta en uç örneği olarak old rol + old roc düşmüşlüğü var premiumsuz.

Hocam bende tam bu konuyu acicaktim. Ayni olayi simdi yasadim. 44 ms ve 4 cop item aldim. Dc pre. Dc flash %100 ve 4 tane cop aliyorum. Sinirden basim agridi. Bugun iftardan sonra arkadasim. Dc presiz. Exp presiz. Gold presiz. Dumduz oyuna girerek 6ms de 3 tane drop aldi. Ve ben 44 msde 4 drop aldim. Acikmala bekliyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Ne kadar inanmak istenmese de bu tamamiyle şanstır, arkadaşlar. 5 Monster Stone girip drop da alabilirsiniz. Ertesi gün alamayabilirsiniz. Bu tamamiyle o anki şansınıza göre değişmektedir.

Şansınız bol olsun.