Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Ne kadar inanmak istenmese de bu tamamiyle şanstır, arkadaşlar. 5 Monster Stone girip drop da alabilirsiniz. Ertesi gün alamayabilirsiniz. Bu tamamiyle o anki şansınıza göre değişmektedir.

Şansınız bol olsun.
    DC premium ile Monster Stone son mob dropları alakalı mı? bunu kapsıyor mu yani?

dc premiumsuz %1 uniq çıkma ihtimali varken dc premiumla bu oran 2x yani %2 oluyor.senin drop oranını %100 yapmıyor.mevcut oranı 2 katına çıkarıyor.Trinayla upgrade yapmak gibi düşünebilirsin.sen trinayla +8 item denersin 20 tane geçmez adam aynı itemi trinasız dener geçer.bunu gibi bişey yani.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Ne kadar inanmak istenmese de bu tamamiyle şanstır, arkadaşlar. 5 Monster Stone girip drop da alabilirsiniz. Ertesi gün alamayabilirsiniz. Bu tamamiyle o anki şansınıza göre değişmektedir.

Şansınız bol olsun.
    Sansimiz artsin diye dc pre aliyoruz. Dc flash basiyoruz ama hic bir ise yaramiyor. Gecen gun 15 ms girdim hic bisy cikmadi. Dunde 44 de 4 cikti. Arkdsimda pre yok 6da 3 yapiyo nasil sans oluyor yani mantikli degil hic bisey. Biz o zaman dc preye bosuna para veriyoruz. Sansimizi arttirmiyor ki.

drop oranı sızın kendı yuzdenızle degıl genel yüzdeyle akalı bence ben 15 ms den 12 tane drop aldım geçenlerde o yüzden kasmayın yonetımı yok drop düşük falan diye

Quote Originally Posted by harakiri33 View Post
    drop oranı sızın kendı yuzdenızle degıl genel yüzdeyle akalı bence ben 15 ms den 12 tane drop aldım geçenlerde o yüzden kasmayın yonetımı yok drop düşük falan diye
    Hocam 15 de 0 diyorum. Inanmiyor olabilirsiniz belki ama gercekten dogru. Acaba bi taktigimi var ve ben bunu yapamiyormuyum

Senior Member
    Quote Originally Posted by col_KqS5XTcv View Post
    Hocam 15 de 0 diyorum. Inanmiyor olabilirsiniz belki ama gercekten dogru. Acaba bi taktigimi var ve ben bunu yapamiyormuyum
    15 0 gene iyi gibi 35 de 2 yaptım ve son 5 ms içinde gelmişti diye hatırlıyorum ancak başka bi gün 10 4 başka bi gün 4 de 2 başka bi gün 2 de 3 çift drop

tamamiyle şans

Quote Originally Posted by karimli View Post
    15 0 gene iyi gibi 35 de 2 yaptım ve son 5 ms içinde gelmişti diye hatırlıyorum ancak başka bi gün 10 4 başka bi gün 4 de 2 başka bi gün 2 de 3 çift drop

tamamiyle şans
    2 haftadir sadece ms kasip ms giriyorum. Ve hic cift drop gormedim. Birakin cift dropu tekli dahi zor goruyrm

hergün 3 5 ms giriyom dc pre ile yeni sw ler açıldığndan beri hergün 1 tane rol cıkmadı

Senior Member
    dc pre ms de işe yaramıyor

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Büyük bir ihtimal yeni swdesin eski sw deyken mageyle ms girince ms 1-2 tane atardı preli yada presiz gına gelirdim ms attı diye aynı şekil yeni swde dc pre ile 1 kere ms atmadı bronzdada atmatı yeni swde keza görev itemi alma beyaz olan o zaman drop atar bu oyunda sana çöp dahi veriyorsa onu nimeten sayıyor şansını düşürüyor msde son bossta 10 flash basıp kestim gene item düşmedi flashı 9 da bassan 10 da bassan etkisi olmuyor dediğim gibi sadece görev itemini alma beyaz olan iyi formlar....
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...