Results 1 to 7 of 7

Thread: iTEM KAYBOLMASI

iTEM KAYBOLMASI

Bugün saat 1 gibi oyundan çıktım ve az önce giriş yaptım 2parça itemim kaybolmuş. çalınma söz konusu olamaz. diğer itemlerim duruyor. elimdeki stafım ve yedek stafım kaybolmuş. oyundaki bütün aktivitem durdu bu yüzden. bu konuyla ilgili kime şikayetimizi bildiricez ?

şimdi farkettim premium potlarımda gitmiş. daha neler çıkıcak bilmiyorum bu sorunun nedeni ne allah aşkına biri açıklasın

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesabınızı kontrol ettiğim zaman farklı bir ülke IP'si ile hesabınıza giriş yapıldığını ve eşyaların aktarıldığını görmekteyim. Şifrenizi değiştirip, hesabınıza OTP kurmanızı tavsiye ederim.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Nasıl olabilir böyle birşey? o ıpden kuzenim giriyor biliyorum. item alışverişi yapıyoruz onunla zaten. diğer itemler ve para kaybolmuyor sadece bu söylediklerim saçma değilmi ?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Saçma olan ne tam olarak? Hesabınız hacklenmiş ve farklı bir hesaba aktarılmış. Diğer eşyaları dokunmadığı için, hesabınız çalınmadığını mı kabul edelim.

Örnek olarak hırsız geldi, 3 parça eşyanızı çaldı ama değerli olan diğer eşyalara dokunmadı. O zaman bu durumda hırsızlık olmadı, eşyalarınız kayboldu bu şekilde mi kabul ediyoruz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Peki pusa giriş yapamıyorum login failed veriyor? bu neden ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MetinErsanYAZAR35 View Post
    Peki pusa giriş yapamıyorum login failed veriyor? bu neden ?
    PUS, Internet Explorer üzerinden çalışmaktadır. Versiyonu eski olmamalıdır. Internet Exporer'ın en son sürüme güncellendiğinizden emin olunuz.

Ek olarak Internet explorer > Internet Seçenekleri > Gelişmiş > Gelişmiş Ayarları Geri yükle ve Sıfırla adımlarını da uygulayabilirsiniz.