Results 1 to 2 of 2

Question ICS OTP Yurtdışı

İyi günler size birkaç sorum olucakti müsaitseniz yardımcı olursaniz sevinirim.

İlk olarak knight online'ı yurtdışından oynamak durumundayım. Otp programini doğrulamak için kardeşimin telefonunu kullanmıştım Türkiye'de kendisi şuan.

Şuan PCOTP ile oyuna giriş yapmak durumundayım ve ben bu OTP programini telefonuma taşımak istiyorum.
    Bu programi TR'deki numarayi değiştirerek mi yapmak zorundayım yoksa şuan Telefonuma indirip gerekli ayarları yaptıktan sonra PC'den silip direk kardeşimin üstünden OTP kayıdını almadan devam edebilir miyim.

Yani numaramı da şuan kullandığım yurtdışı hattına geçirmem gerekiyor mu ?
    Eğer geçirmem gerekiyorsa Yurtdışına OTP onaylamak için gerekli mesaj gelir mi ?
    Kısacası OTP'yi telefonda kullanmak istiyorsam OTP sistemine Kayıtlı olan telefon numarasıyla mı kullanmak zorundayım

Şimdiden teşekkürler kolay gelsin
    Last edited by SGS35; 05-20-2019 at 12:07 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Otp portalına kayıtlı olan telefon numarası sizin kendi kullandığınız numaranızın olması güvenlik açısından doğru olanıdır.

Yurt dışındaki bazı numaralarda problem çıkabiliyor. Bu nedenle riske girmemek için ICS/OTP kategorisine bilet göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz..

Destek Bileti