Önce pazari hiçbir gerekçe olmadan Destan 2'den Destan 1'e aldınız. Sonrasında kademeli olarak D1 e premiumsuz girişleri azalttiniz. Her gün özellikle dikkat ettim oyuna girerken, gece 00 da giren karakter dün 04 30 da sira veriyordu. Bugün de öğlen saat 13:00 ve server sira sayiyor. Amaç o kadar belli ki. İlla premium aldıracaksınız. En kötü bu oyunu oynayan bronze premium almali diyorsunuz. Aylik duzenli dc premium full pus alıyordum ama artik herkesin canına tak etti pus fiyatları. Bronze premium bile almıyorum. Herkes isyan bayraklarini açmış. Şahsi görüşüm de bu cash & pus fiyatlarının mgame ile hiç alakasi olmadığıdır. Tamamen nttgame kontrolünde bir sistem olduğunu düşünüyorum. Sonuçta siz yayıncısınız. Anlaştığınız aylik ya da yillik bir miktar vardır. Gerisi mgame'i ilgilendirmemeli diye düşünüyorum. Yani nttgame isterse istediği güncellemeyi de getirir, fiyatları da istediği gibi indirir yükseltir. Benim mantığım böyle çalışıyor. Dolar ülkemizde 7 liralari gördüğünde kisa sureli bi indirim gelmişti. O indirimi de mgame'in getirdiğini düşünmüyorum. Mantığım gene Nttgame ediyor. Umarim biraz da olsa oyuncularınizi düşünürsünüz, pus fiyatları konusunda..