Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Nttgame yönetimine teşekkürler

Önce pazari hiçbir gerekçe olmadan Destan 2'den Destan 1'e aldınız. Sonrasında kademeli olarak D1 e premiumsuz girişleri azalttiniz. Her gün özellikle dikkat ettim oyuna girerken, gece 00 da giren karakter dün 04 30 da sira veriyordu. Bugün de öğlen saat 13:00 ve server sira sayiyor. Amaç o kadar belli ki. İlla premium aldıracaksınız. En kötü bu oyunu oynayan bronze premium almali diyorsunuz. Aylik duzenli dc premium full pus alıyordum ama artik herkesin canına tak etti pus fiyatları. Bronze premium bile almıyorum. Herkes isyan bayraklarini açmış. Şahsi görüşüm de bu cash & pus fiyatlarının mgame ile hiç alakasi olmadığıdır. Tamamen nttgame kontrolünde bir sistem olduğunu düşünüyorum. Sonuçta siz yayıncısınız. Anlaştığınız aylik ya da yillik bir miktar vardır. Gerisi mgame'i ilgilendirmemeli diye düşünüyorum. Yani nttgame isterse istediği güncellemeyi de getirir, fiyatları da istediği gibi indirir yükseltir. Benim mantığım böyle çalışıyor. Dolar ülkemizde 7 liralari gördüğünde kisa sureli bi indirim gelmişti. O indirimi de mgame'in getirdiğini düşünmüyorum. Mantığım gene Nttgame ediyor. Umarim biraz da olsa oyuncularınizi düşünürsünüz, pus fiyatları konusunda..

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu konu hakkında gerek yayınlarda gerekse forum üzerinden bir çok bilgi verildi. PUS fiyatlarında son karar yapımcı firmanındır. Kendi kafanıza göre bir yol izleyip, işlemlerin sanki belirttiğiniz şekilde ilerliyormuş gibi insanlara lanse ettirmenize gerek yok.

Forum arama bölümünü kullanarak PUS indirimi ile ilgili mevcut konudan devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.