Results 1 to 5 of 5
    Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Post Eslant Bosları hakkında. Yetkili insanları yorumlara bekliyorum

Herkese öncelikli merhaba.

Ben yeni sunucuların birinde oynuyorum. Arkadaşlarla bos kesiyoruz arada. Bir kaç tane eslantı tarama ile kesen ekip var. Ben bu arkadaşları dc kanalına bildiriyorum tarama yaptıkları hesapları bulup. Ama işlem gec kalıyor adam 5 dakıka sunucuda duruyor 5 dakıka sonra bı sonrakıne gırıp taratıyor. Ben yakalıyorum ama dc dekiler yakalayamıyor. Yazıyorum orada kardeşim birisi bi 30 dakıkasını ayırsın 2 clan adam ban yıyecek diye. Adamlar çok amatör. Çarları giriyor yeri belli direk hepsi undy ac atıp dc flashları basıp bosun oldugu yere gidiyolar. Adamlar uzun süredir bunu yapıyor. Neden banlanmıyor. Neden yakalanmıyor. Neden ilgilenen yok. 1 kişi biraz zamanını şu eslanta ayırsın . Yazıyorum özel mesaj atın nicklerı vereyım bi takıp edın ama kimse yazmıyor gm ve moderatorlerden. Arkadaşım bu oyunu biz oynuyoruz . Oyun bu şekilde çok adaletsiz. Biz eşşek gibi gezerken adamlar tarayıp buluyolar ve ceza almıyolar. Nasıl adaleti sağlamayı dusunuyosunuz bu konuda. Video alın dıyosunuz neyin vıdeosunu alacagız size. Zaten günümzün bi süresini bu oyuna harcıyoruz. Bide adamları takıp etmeye saatlerımızı puslarımızı mı harcamamız gerekiyor. Kadronuzu genişletin ve ilgilenın bu bos işiyle artık. Yada yapamıyosanız kaldırın eslanttan bosları. Bizde kesmeyelim onlarda kesmesinler.Yıllardır bu bitmiyor ya yıllardır aynı mevzu. Cidden yeter artık

Junior Member
    Bu konuya gelecek cevap ne biliyor musun, " Eğer illegal bi durum olduğunu düşünüyorsanız video alıp report bölümüne atabilirsiniz." Hadi anladık illegal uygulamaları engelleyemiyorsunuz yeterli yazılımsal bilginiz falan yok acizsiniz. Ama hiç olmazsa oyunda iyi takip edin de oyunculara bide dedektiflik yaptırmayın.

Quote Originally Posted by wallace View Post
    Bu konuya gelecek cevap ne biliyor musun, " Eğer illegal bi durum olduğunu düşünüyorsanız video alıp report bölümüne atabilirsiniz." Hadi anladık illegal uygulamaları engelleyemiyorsunuz yeterli yazılımsal bilginiz falan yok acizsiniz. Ama hiç olmazsa oyunda iyi takip edin de oyunculara bide dedektiflik yaptırmayın.
    Her insanın interneti veya bilgisayarı video almaya ve onu upload etmeye müsait olmayabilir. Üstlerine düşen görevi yapmalılar. Çok mu zor, 1 tane gm alıp mesai saatleri içerisinde bütün serverları dolaşıp illegal durumları tespit etmeye çalışması.

konu güncel kalsın da cevap versn abiler

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Saldım kardeşim artık. Harbi sıkıldım oyundan. Sanmıyorum bir moderatör veya GM nınde buraya yorum yazıp fikir söyleyeceğini.