Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    o halde draki kulesini zaman zaman kontrol edılırse cok sağlıklı olur char full neredeyse elımde reb 14 ii var olımpiada oynuyorum ılk 5 gıremıyorum abuk subuk nıcklı bp priestler ılk5te cz gordugum bp priestler sıralamada yok hic

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nazmigul11 View Post
    o halde draki kulesini zaman zaman kontrol edılırse cok sağlıklı olur char full neredeyse elımde reb 14 ii var olımpiada oynuyorum ılk 5 gıremıyorum abuk subuk nıcklı bp priestler ılk5te cz gordugum bp priestler sıralamada yok hic
    Bende full str pri var 21 hb li.
    ay sonunda ancak ilk 50 ye girebiliyorum.
    ilk 5 ten bahsediyorsun.

EK : ilk 100 den düşmediğime şükrediyorum
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-21-2019 at 10:16 PM.

Senior Member
    Şöyle bişey bu atak farkı bence
    Mageler attack buffli çok gucleniyorlar msde ve drakide. MP yönelik
    Warriorlar ve rogueler wolfun yarısi kadar güçleniyor çünkü attacksc diye bişey var. Str ve Dexe yönelik.
    Priestin normal şartlarda güçlenmesini sağlayan özellik ise İnt bonustur. Str oynadıkça keşfedilmiş bir durum. Yani magelerde ataksc gibi bir durum olmadığı için priestlerdede verilen buff o şekilde ekstra güçlendiriyor int attackeri. Çünkü tek el silahtan güçleniyor diğer elindeki silahtan AP gelmiyor. Eğer gelse oda %50 guclenirdi. Benim teorim bu şekilde bu konuda.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ben, MP Recovery silahla giriyorum
    Kitapla ciddi anlamda zorluyor yaratıklar. Atak Buf ile Şeytana kadar çok rahat gidiyor. Kitapla Buf arasında aşırı bir fark doğuyor. Lakin bu fark Atakda görünmüyor. Atağı değişmiyor kitapla aynı atağı gösteriyor ama farklı bir damage aralığına sahip. Damage artışını zaten fark ediyorsunuzda, sona vardığınızda bariz bir zaman farkı doğuyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Junior Member
    bu drakide son boslarda geri kacıyor canı fulleniyor bu mageler nasıl kesicek onları hiç düşündünüz mü ?

her katta alan atıyoruz 2 ci alanı atınca canları fulleniyor eslantı anladıkda draki ve jr düzelmesiniz istiyoruz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asfalllll View Post
    bu drakide son boslarda geri kacıyor canı fulleniyor bu mageler nasıl kesicek onları hiç düşündünüz mü ?

her katta alan atıyoruz 2 ci alanı atınca canları fulleniyor eslantı anladıkda draki ve jr düzelmesiniz istiyoruz
    Draki, JR, FT ve UTC etkinliklerinde yaşanan problem yapımcı firmaya bildirildi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Draki, JR, FT ve UTC etkinliklerinde yaşanan problem yapımcı firmaya bildirildi.
    heh bu güzel haber ne zaman düzelir peki bir bilginiz varmı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asfalllll View Post
    heh bu güzel haber ne zaman düzelir peki bir bilginiz varmı
    Ne zaman geleceğine dair bir bilgi yok. Geleceği zaman forum üzerinden duyurusu yapılır.