Results 1 to 7 of 7

Arrow Warrior ITEM Öneri

VEGA serverinde oynuyorum, şu aşağıdaki kombinler ne derece iş görür? Ciddi ve açıklamalı yorumlara ihtiyacım var.

1.Kombin

+8 Chitin set ve Dual +1 mino (Param buna yetiyor)

2.Kombin

3 Parça +7 Dragon, 2 parça +8 chitin veya +6 dragon

Şöyle bir hesap yapim dedim de +8 Chitin ile +7 Dragon arasında aşağıdaki gibi sonuçlar çıktı ortaya

DEF açısından +8 Chitin 569 puan veriyorken +7 Dragon SET 575 puan veriyor. (+7 Dragon setin defans puanı 82 level chat görevi shelleri ile aynı bu arada)

STR açısından +8 Chitin 75 STR puanı veriyorken, +7 Dragon set 68 STR puanı veriyor.

HP ve MP konusunda +7 Dragon set 1k üstün.

ve en saçma yerdeyiz bir çok kişi bu sebepten seçiyor (benim düşünceme göre) +10 resistance.

Resistance konusunda şöyle +20 +30 verseydi anlardım da +10 vermesi de biraz kıllandırıyor beni.

Yaptığım bu hesaplamalar neticesinde siz olsaydınız,

+8 chitin set ve dual +1 mino mu alırdınız?

Yoksa

+7 Dragon (3 Parça) ve +6 Dragon (2 Parça) mı alırdınız?

Yukarıda direk +7 dragon set kıyaslaması yaptım fakat benim dizeceğim şekil paramın yetmesi bakımından +7 Dragon (3 Parça) ve +6 Dragon (2 Parça) olacaktır. Böyle alınacak şekilde yorumlarınızı bekliyorum.

Diğer takılarımı sormayın, şu an farmlıyoruz duruma göre +2 fov yada +3 fov düşüncem ve iron set düşüncem var. (sos +2 olmadıktan sonra sarmıyo)

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    +7 Dragon (3 Parça) ve +6 Dragon (2 Parça)

Alırdım. Resistance hiç olmamasından iyidir.

Peki, şöyle bir bilgi daha vereyim ondan sonra tekrar düşünelim, (Bazı statları yazmıyorum çok önem arz edenleri yazıyorum.)

Şuan char boş haliyle sadece ROC' larla birlikle Fire : 85 Ice : 45 : Light : 45 Poison : 45

Bu şekilde Dragon alırsam Fire : 95 Ice : 55 : Light : 55 Poison : 55

Chitin +8 ve dual +1 mino alırsam,

Şuan char boş haliyle sadece ROC' larla birlikle Fire : 85 Ice : 45 : Light : 45 Poison : 45

Bu şekilde dual +1 mino ile Fire : 109 Ice : 69 : Light : 69 Poison : 65

Seri köz beyler yanıyorum...

1. kombin gayet mantıklı. 3 parça 7, 2 parça 6 falan bunlarla uğraşma derim

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Chitinle falan uğraşma git dragon set yap 7 parça 6 def lazim warriora yoksa hasat ederler wslerde

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Bu karakterleri kodlayan adam bu kadar hesap yapmamıştır

Dragon setin tek avantajı verdiği Hp. Ben kurianlara +6 bile olsa dragon set öneririm. Zaten defansı oynamıyor çarın.

Wariorlara ise ya dragon 7 set yap ya da 8 çitin set yap derim çünkü dragon set zaten düşük str bonus veriyor ve kombinlenmiyor. Yaptığın 3 parça dragondan ne adam gibi hp ne de adam gibi str alabiliyorsun.

Sana daha güzel önerim var;
    +6 dragon setini yapıyorsun, artan paranla silahını yükseltiyorsun. +1mino fantazisine hiç girme. Dual old opal al. Pk atarken agaç sc'ni bas. Daha çok Hp daha çok atak ve aynı defansın olur. Eciş bücüş bir kombin yerine silahını yükselttiğin için daha iyi performans alırsın.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.