Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    #freemage
    #freemage
    #freemage

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Ben Full okçumla drakide sondaki bossu kaça kaça kesemedim.
    Ben kesemediysem mage kardeşlerim ne yapıyorlar acaba.
    Hiç düşünmek bile istemiyorum.
    Wariiorlar kıs kıs gülyorlardır

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    siyaset yapma.

siz istiyorsunuz ki 14k canım olsun magede. 3k defim olsun. nova ile 5k vurayım warriora. tek basıma staff ile prieste 2 atıp tüm partiye gireyim. oynamayı bilen mage partiler toz attırıyor. boş yapmaya gerek yok. her jobun kendi özelliği var. mage dediğin kolay ölür. tek başına bir şey yapamaz. bu bütün oyunların doğasında böyle. ama siz artık abartıp şımarmaya başladınız
    Yukarda serzenişte bulunan arkadaş PK alanıyla ilgili hiçbir şey söylememiş ve şikayette bulunmamış. Tekrar okursan senin adına faydalı olur warrior kardeş.

"HerŞeyGüzelOlacak" cümlesi şuan hiçbir siyasi partinin propaganda cümlesi değildir. Sen iyisi mi biraz oyundan kafanı kaldır.

Senior Member
    tapu kadastro memuru gibi olduk acaba yaratık nerden kaçacak nereye işaretleyelim. bu işkence nedir ya

Quote Originally Posted by qru_mwl9xyyq View Post
    siyaset yapma.

Siz istiyorsunuz ki 14k canım olsun magede. 3k defim olsun. Nova ile 5k vurayım warriora. Tek basıma staff ile prieste 2 atıp tüm partiye gireyim. Oynamayı bilen mage partiler toz attırıyor. Boş yapmaya gerek yok. Her jobun kendi özelliği var. Mage dediğin kolay ölür. Tek başına bir şey yapamaz. Bu bütün oyunların doğasında böyle. Ama siz artık abartıp şımarmaya başladınız
    sanırım insan aklının %100 ünü kullanınca bu seviyeye geliyor.güzel kardeşim drakiye ekibin ilemi giriyorsun?jr ye ekibin ile mi giriyorsun?benim oyuna basacak ahım şahım param yok az buçuk md farmlayarak,görev itemi farmlayarak item dizmek istiyorum belki?Merak etme çoğu mage itemlerini satma aşamasında yarın cz de partinde seni tp edecek mage bulamadığında,jr de devayı kesemediğinde yaptıgimız bu zerzenişimizi hatırlayip ah kafam diyeceksin.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    ))
    mage oynayanların oyuna yine ara verme zamanları geldi sanırım.
    akşam 21:50 de giriyorum.
    ft, quest ve jr yapıp çıkıyorum. max 2 saat.
    daha da oynayıp sinirimi bozamam.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Zulum 2012 den sonra basladi.

Banned
    drakide bize kim mob çekecek de orada da yaratıklara alan sınırı koydunuz çok saçma . daily quest görevini yapamıyoruz 5 kere exp e yattım

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Arkadaş ne FT miş ya bitmedi gitti. Kapatılsın FT magelere bak bakalım kesebiliyor musun? Jr de mage kadar sana avantaj sağlayan job yok. Zamanla yarıştığın yerde sana zaman kazandırıyor. Yok 14k canı olsunmuşmuş yok 2 atsınmışmış. Kafanız mı basmıyor anlamıyorum ki. Okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz orası kesin.

Olympiada oyuncu yok girdim quest yapmaya bulabildiğim 1 tane mage. Kesiyoruz 4 kere respawn oldu. Neredeyse dibine girip etrafında dönüyoruz vuruyor. Canımızı zor toparladık. Dark stone da 5li slotun içinden çıkmıyor, skill atıyorum diğerlerine değiyor town atıp geri geliyoruz. Bunlarla uğraşırken sw bitiyor town atıp sw alıyoruz tekrardan. Ne 14k sı ne FT sinden bahsediyorsun.
    Last edited by NocturnalCreature; 05-19-2019 at 09:21 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Mob Kesemeyen sınıf olarak kaldık gidip worme nova atıyım o bari tek atmıyor Wormler exp versin FreeWorm

Kendi Konum https://forum.nttgame.com/forum/show...%C3%BCzel-Olur