Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Hybrid View

Senior Member

Magemiyi melemiyiz belli değil artik yeter ya

Bi yönetim hangi zihniyetle oyuncunun kaçmasina bu kadar destek olabilir anlamiyorum
    oyunda okadar illegalite varken okadar düzeltilmesi şey varken yeni serverler geldiğinden beri durmadan
    rangeler ile oynaniyo neymiş mage bosun altina tank ile gircekmis.
    Tamam 2 pri 1 okcu 5 mage girdin tk altina okcu ful zehir vursa bile talos 56 oynayan magelerin hiç birine
    damage atmicakmi saniyosunuz sayin yönetim.
    Dün gece talosu kesmeye calisirken level düştük tank okcu ile amaciniz ne yani onu söyleyin.
    Mage jobu uzak skil atar istiyosunuz ki 56 ile oynasin artik 2 gundur draki giriyorum 500hp pot bitirdim
    jr dede ayni sorunlar mevcut madem mage 56 ile oynasin artik jobun defi yükseltin
    tk talos 6k damage atiyo sq hq 4k 5k atiyo serverde kactane magede 3 taki set 9 paper set war 10k hp olsun
    gerçekten saçmaliyosunuz
    net olun güncelleme kalkmicaksa bizde birakalim oyunu git maradona her yerde mage takisi mage stafi herkez
    charlarini bozup birakiyo oyunu artik gerçekten siktiniz

Member SirFranzFerdinand's Avatar
    Nickname
    Arthur
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sp1_WdNZKm3n View Post
    Bi yönetim hangi zihniyetle oyuncunun kaçmasina bu kadar destek olabilir anlamiyorum
    oyunda okadar illegalite varken okadar düzeltilmesi şey varken yeni serverler geldiğinden beri durmadan
    Tamam 2 pri 1 okcu 5 mage girdin tk altina okcu ful zehir vursa bile talos 56 oynayan magelerin hiç birine
    Dün gece talosu kesmeye calisirken level düştük tank okcu ile amaciniz ne yani onu söyleyin.
    Mage jobu uzak skil atar istiyosunuz ki 56 ile oynasin artik 2 gundur draki giriyorum 500hp pot bitirdim
    jr dede ayni sorunlar mevcut madem mage 56 ile oynasin artik jobun defi yükseltin
    tk talos 6k damage atiyo sq hq 4k 5k atiyo serverde kactane magede 3 taki set 9 paper set war 10k hp olsun
    gerçekten saçmaliyosunuz
    net olun güncelleme kalkmicaksa bizde birakalim oyunu git maradona her yerde mage takisi mage stafi herkez

Kesemeyeceğin bossun altına yatmıyacaksın arkadasş !!

Barış istiyorsanız savaşa hazır olun.(Orj: Si Vis Paces Pare Bellum)
    Julius Caesar

Arkadaşim bosslarin altina girmeyip uzaktan vursak geri kaçar recovery yaparlar yakindan vursak mage zaten dayaniksiz çar ölür expe yatariz faydasiz bir mageyi kimse partiye almaz.gerçekten sizler bazen insaNlari çileden çikartiyorsunuz.

Senior Member
    Kardeşş kim tek başına bos kesebiliyo çok konusuyon ama boş konusuyon ben mageyim Bu guncellemeden once tek bos kesebiliyordum sizin gibilerde mage mage diye ağlıyodu

Senior Member
    işte bunu anlamıyolar istiyolarki magede bosun altına girsin ozaman ona göre def ayarlayın bi warıor 1 pri ile nasıl gırıyosa magede girsin 5 yasındakı cocuga anlatsan bu muhabbeti güler

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    işte bunu anlamıyolar istiyolarki magede bosun altına girsin ozaman ona göre def ayarlayın bi warıor 1 pri ile nasıl gırıyosa magede girsin 5 yasındakı cocuga anlatsan bu muhabbeti güler
    Sen 1 warrior 1 priyle Talos kes 3200 cash hediye edeyim sana. Hatta 2 aylık tüm pus masraflarını karşılarım. Yok öyle eskisi gibi 2 mage eslantın altını üstüne getirmek. Her jobdan adam alacaksın boss kesmek istiyosan

Junior Member
    ağla........

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    gerçekten saçmaliyosunuz
    5klık item giymek yerine ron's set giy sen de ozaman. manadan şikayetçisin ben warrior oynarken her jrde ortalama 450-500 pot yiyorum. üstüne tonla taş gidiyor. ama hala mageler warirordan çok iş yapıyor.

sen magenın ne oldugunu bilmiyor musun? bossun altına yatmak senın neyıne. karakteri bilmiyorsunuz. 14k can 3k def istiyorsunuz. ağlamaya devam edin

Senior Member
    MAGE karekterini komple kaldırsınlar herkes rahat etsin MGame ilegaliteyle kural dışı oynuyan oyuncuyla oyunun dengeleriyle oynayarak mücadele ettiyi sürece bu oyun kaybetmeye mahkumdur

questler yapılamaz halde. saçma sapan iş gerçekten