Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 43
    Senior Member
    Pazarı canlı diyen arkadaşlara buradan sesleniyorum +8 md bile satılmıor server da nesi canlı 3-4 gündür pazardayım pks ideal kötü değil ama diğer serverlara göre yerin dibinde kaldı.

Bu arada itemin fiyatları pahalı olduğunu düşünen olabilir yeni açılan 3 serverın en ucuzu vega serverı ron set 135 m tane falan diğer serverlara göre çok ucuz ama alan yok maalesef +7 dv fiyatı 1 hafta önce 625 m pazardaydı şuan 525 e satılmıyor.
    Last edited by TheRagon45; 05-18-2019 at 06:44 PM.

Senior Member
    Vega'dayım çok da memnunun.Barınamayanlar nedense Vega'yı kötülüyor

Senior Member The_Empty's Avatar
    VEGA da oynuyorum oynadığım serverden memnunum. Memnun olmayanlara da saygı duyuyorum. Tercih meselesi istediği yerde oynamaya hakkı vardır. Ama yalan yanlış konuşarak insanları aldatmayın. Sirius serverinin tercih edilmesindeki asıl sebep (GB FİYATININ ORADA DAHA YÜKSEK OLMASIDIR) Kötü server iyi server diye bir şey yoktur. Başaralı oyuncu başarısız oyuncu vardır.

Senior Member
    Arkadaşlar ben serverın pksından bahsetmiyorum bir serverın pazarı ölüyse o server ölüdür yeni user gelmiyor demektir oynayanlarda item basmıyor veya topladıkları itemleri geliştirme çabasında değiller. Yani bahsettiğiniz tutunamamakla alakası yok zaten serverı bıraktığımda hiç bir şey söylemeden veya konu açmadan bıraktım hesabı bozuyim dedim pazarcılar malum ölücü kendi itemi mi satıyım dedim ama görünüyor ki bu serverda pazar ölü kardeşim doğru ya doğru burada kötüleme yok olan bu yorum yapan arkadaşlar uzun süredir pazara girmiyorlar.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Hesabımı bozuyim dedim pazarda en ucuza koymama rağmen +8 no reb md +7 dv gibi hızlı satılan itemler 4-5 gündür satılmıyor yazık ilk patlayan server vega oldu hayırlı olsun .

Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Arkadaşlar ben serverın pksından bahsetmiyorum bir serverın pazarı ölüyse o server ölüdür yeni user gelmiyor demektir oynayanlarda item basmıyor veya topladıkları itemleri geliştirme çabasında değiller. Yani bahsettiğiniz tutunamamakla alakası yok zaten serverı bıraktığımda hiç bir şey söylemeden veya konu açmadan bıraktım hesabı bozuyim dedim pazarcılar malum ölücü kendi itemi mi satıyım dedim ama görünüyor ki bu serverda pazar ölü kardeşim doğru ya doğru burada kötüleme yok olan bu yorum yapan arkadaşlar uzun süredir pazara girmiyorlar.
    Önce server ölmüştü şimdide pazar öldü.

Çelişkili ifadeler.............

Senior Member
    Quote Originally Posted by The_Empty View Post
    Önce server ölmüştü şimdide pazar öldü.

Çelişkili ifadeler.............
    Gerçekler bunlar empty herhalde sağlam bir hesabın var bu kadar kasma pazara gel gör veganın halini

Senior Member
    arkadaş pazarcıdır kesin alış satış çok çetin geçiyor vega pazarda ağlamakta haklı

Senior Member
    geçeceğin server vegadan farklı olmucak buna emin ol

Senior Member
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    arkadaş pazarcıdır kesin alış satış çok çetin geçiyor vega pazarda ağlamakta haklı
    Söylediğim gibi hesabımı bozuyorum pazarcılara ölü fiyata vermeyi düşünmüorum.

Junior Member
    Vega mis gibi server gelmişsin burada insanları yalan yanlıs yönlendiriyorsun ayıp be kardeşim cz de en ücra slotlarda bile dakka bası adamı darlıyolar reset sonrası bıle ranklar direk 8 9 k lara cıktıgına ben sahidim kötü oldugunu dusunursen sen alırsın kendini gidersin ama burada gelipte öyle böyle diye algı olusturman cok yanlıs o met edip durdgunuz server siriusa esas aksam ben baktım teeh deyip cıktım ama burada 1 kelime yazmadım kendinizi kandırıyosunuz bilmem ne diye hadi altara lafım yok esas balon sirius ben onu gördüm büyük algı var vega ile ilgili onu anladım suan samimi değilsin ama bence