Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43
    Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    bende pazarcıyım vegada bi çok iş pazar denemem oldu trina alım satım +6 +7 md alım satım en son da halen yapmakta olduğum ve yeni başladığım gem fragment alım satım hepsindede güzel ve seri ilerliyordu sermaye arttıkça pazar değiştim diyebilirim malesefki tek pc pazar çok zor

pksının tatmin edici pazarınında üzmediğini emeğime değdini düşünüyorum benim için vegada kalmak için yeteri kadar sebep var
    biz memnunuz kimseye bişey dediğimizde yok aksine gelceğine azalsa bile olur server rahatlar kafasındayız ama işin komik yanı acıldı acılalı millet vegayla ugrasıyor vegadakilerin gene umurunda değil kımseye bı yerde bısey yazdıkları yok aman vegaya gelin ama orası bitti diye anla işte

Senior Member
    Quote Originally Posted by Supermtn55 View Post
    Gordiyon zaten yıllar önce ölü bir seweydi şimdide öyle.
    bir yetkili duysun artık şunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    VEGA ÖLMÜŞ

Arkadaşın 4-5 gündür satamadığı itemin pazardaki durumu. 3-5m'in peşine düştüysen normal hacım satamaman.

Biraz ortalara gel 520 ye koydum gel al 2 güne daha satılmazsa 5 e çekicem. Kendini deliye vurmuşsun burada pazarda çok kişi olması itemlerin hızlı satıldığı anlamına mı geliyor . Bu serverın pazarı 4 gündür ölü kardeşim 1 hafta sonra böyle devam ederse gb fiyatı 25 30 a düştüğünde vegayı birleştirin diye ağlarsınız .

Bu arada senin 3-5 m in 60 m ise gel benimkini çekte oraya atarsın.
    Last edited by TheRagon45; 05-18-2019 at 08:27 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Biraz ortalara gel 520 ye koydum gel al 2 güne daha satılmazsa 5 e çekicem. Kendini deliye vurmuşsun burada pazarda çok kişi olması itemlerin hızlı satıldığı anlamına mı geliyor . Bu serverın pazarı 4 gündür ölü kardeşim 1 hafta sonra böyle devam ederse gb fiyatı 25 30 a düştüğünde vegayı birleştirin diye ağlarsınız .

Bu arada senin 3-5 m in 60 m ise gel benimkini çekte oraya atarsın.
    Değerli arkadaşım, sen char bozuyorsun, ticaret yapmıyorsun. Zarar etmeyi baştan göze alıp, itemlerini seriden satıp gitmen lazım. Yeni sunucularda sürekli olarak oyuncu azalır. Özellikle premium sürelerinin bitişine denk gelen zamanlarda pazar durağanlaşır, çünkü item fiyatları değişebileceği için pazardaki arkadaşlar daha güvenli alış-verişler yapmaya başlarlar.

Burada senin bir itemi %10 zararla satmıyor olman sunucunun ne kendisinin ne pazarının öldüğü anlamına gelmez. Satacağın itemin pazarda hazır buy'u var.

Gelelim 25-30'a düşmesine, sunucu birleşsin diye ağlamamıza. Zaten Sırius, Altar ve Vega aynı sunucular. GB 25'e düşerse sunucuda item bolluğu var demektir. Miss gibi item dizerim, canı isteyince sunucu birleşir, bende sunucunun ağası gibi gezerim. Ben bunu daha önce yaşadım, siz olaya yanlış bakıyorsunuz.

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    Bu oyunda hiç bir server bitmez. Yıllardır aynı tantana şurası bitti burası bitti. Sonuç olarak herkes bir yerlerde dalgasına bakıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    VEGA ÖLMÜŞ

Arkadaşın 4-5 gündür satamadığı itemin pazardaki durumu. 3-5m'in peşine düştüysen normal hacım satamaman.

Piyasa güven dağıtıyor maşallah . Her geçen saat zarar ediyorum borsa gibi mübarek server.

Mesajlar arası 2 saatte 40 50 m oynadı piyasa.
    Last edited by TheRagon45; 05-18-2019 at 11:17 PM.

Senior Member
    Ya kardes vega kotu aynen biz aglariz tamam,hadi bol sans sana

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Altar2de olan pknın yarısı sirius1 vega1de bile yok.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Burası ölmüş şurası bitmiş gibi oyunu zedeleyici konuların silinmesi gerekiyor.

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Olympia ile ileride birlesecek o zaman.