Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43
    Senior Member
    Beyler bakin serverin czsİne pksina lafim yok daha yorumlari okumuyorsunuz!!

Pazari ÖlÜ bu serverin bunu kavrayinnnnn.

Kanser bİr kİtle var sanirim bu konuda :d.

Banned
    VEGA ÖLMÜŞ

Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Hesabımı bozuyim dedim pazarda en ucuza koymama rağmen +8 no reb md +7 dv gibi hızlı satılan itemler 4-5 gündür satılmıyor yazık ilk patlayan server vega oldu hayırlı olsun .
    Arkadaşın 4-5 gündür satamadığı itemin pazardaki durumu. 3-5m'in peşine düştüysen normal hacım satamaman.

Last edited by IamBone; 05-18-2019 at 06:38 PM.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Beyler bakin serverin czsİne pksina lafim yok daha yorumlari okumuyorsunuz!!

Pazari ÖlÜ bu serverin bunu kavrayinnnnn.

Kanser bİr kİtle var sanirim bu konuda :d.
    Ne demek istediğini anladılar, çoğu oyuna zevk için değilde ulan ayda kaç lira koyarım cebime olarak baktığı için itemleri değer kaybeder diye can havliyle klavyeye sarılıyorlar sadece xd

Junior Member
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Ne demek istediğini anladılar, çoğu oyuna zevk için değilde ulan ayda kaç lira koyarım cebime olarak baktığı için itemleri değer kaybeder diye can havliyle klavyeye sarılıyorlar sadece xd
    yok reis inan öyle değil , bak pazara öylesine kurdugum sacma sapan şeyler bile giderken boyle bişey söylemek yanlış günah yani hepten görev itemi satılmıs ya bildigin 30m lik makarasına kurdum carım bos durmasın diye maradonda rekabet cok var aralarda 3-5m var zaten yeri geliyo 500k 1m e bısey alıp satan tipler var o derece hal öyle olunca pazarda zorlanabilirsin kovalamazsan bazen ama bu VEGA ÖLMÜŞ demeni dogrumu kılar yada öylemidir

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Serverlar açılırken oooo vega en iyi server destanla yarışır diyenlerin dikiş tutturamayıp şu server balon, bu server patlak gibi benzetmeler yapmalarını komik buluyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Vega öldü artık herkes kabul etsin,sirusa gelsin ortam süper gb yüksek

Senior Member The_Empty's Avatar
    Altar ve Vega mafyaları doluşur birazdan serverımız çok canlı iftira atıyorsunuz diye

Çok değil 5-6 ay önce Manes'i dolu göstermek için CZ'de anlaşmalı vs atıp yayın açıyorlardı .
    İftira gelmeden önce yalana uğrar. Çünkü iftira ile yalan en iyi iki dosttur.

Senior Member
    gordion ölmüş agsfdhads

Senior Member
    bende pazarcıyım vegada bi çok iş pazar denemem oldu trina alım satım +6 +7 md alım satım en son da halen yapmakta olduğum ve yeni başladığım gem fragment alım satım hepsindede güzel ve seri ilerliyordu sermaye arttıkça pazar değiştim diyebilirim malesefki tek pc pazar çok zor

pksının tatmin edici pazarınında üzmediğini emeğime değdini düşünüyorum benim için vegada kalmak için yeteri kadar sebep var

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    gordion ölmüş agsfdhads
    Gordiyon zaten yıllar önce ölü bir seweydi şimdide öyle.
    Last edited by Supermtn55; 09-27-2022 at 02:09 PM.