Results 1 to 7 of 7
    Junior Member
    Nickname
    EnveisDOD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YOK
    Race
    El-Morad

Acaba yeni sunucularda ek olarak ikinci bir hesap mümkün mü ?

Tüm Knight Online severlere iyi oyunlar, çalışanlara iyi çalışmalar. Arkadaşlar benim sizlere bir sorum olacak. İşim gereği genelde oyunda duruyorum, ve kendi şahsi hesabım harici ek olarak ikinci bir karakter yapmak istiyorum. Fakat yeni serverda gelen nttnow ile beraber tek bir hesap tek bir telefon kısıtlaması mevcut. Şahsımda 2-3 tane bilgisayar var, herhangi bir illegalite olmaksızın ve oyun kurallarını ihlal etmeyecek şekilde ikinci bir karakter açmam mümkün müdür ? Oyun için ikinci bir hat satın almak mantıksız geliyor.

Şimdiden iyi çalışmalar.

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    NttNow ilk geldiğinde ilerleyen zamanlarda 2. char ekleme olabilir dediler sonradan ne oldu pek bir bilgim yok.

Junior Member
    Nickname
    EnveisDOD
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    YOK
    Race
    El-Morad
    Aynen katılıyorum, dediğim gibi. Kurallara aykırı olmayacak şekilde öyle bir imkânımız olsa çok güzel olurdu. En azından bir karakterimle aktif exp/pk atarken, diğer bir yandan eventlardan ve farm vesaireden gelen droplarımı satabilirdim. Biliyorsunuz, Knight Online'da vakit nakittir her zaman. Sağdan soldan telefon numarası alıp kayıt açtırmak da istemiyorum.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Legal olduğun sürece sorun olmaz.
    10 bilgisayar al 10 tane karakter aç. Hepsiyle oyna sıkıntı yok
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Legal olduğun sürece sorun olmaz.
    10 bilgisayar al 10 tane karakter aç. Hepsiyle oyna sıkıntı yok
    adam demişki nttnow tek hattan legal olur mu. sen anlamadan post kasmak için yorum atıyorsun.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    NTTNow uygulaması tek hat, tek telefon ve tek oyun hesabı ile eşleştiği için aynı numara veya telefon ile eşleştirme yapamazsınız. Yeni sunucularda oynamak istiyorsanız yeni bir hat ve yeni bir telefon almanız gerekiyor. SMS Doğrulaması 3 hesabı kapsadığı için aynı numara üzerinden tanımlayabilirsiniz.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    adam demişki nttnow tek hattan legal olur mu. sen anlamadan post kasmak için yorum atıyorsun.
    Senin attığın postta konuya cevap olabilecek yanlış veya doğru bir cümle bile yok. Kimin post kastığı belli. O an yanlış yorumlayıp ona göre cevap vermiş olabilirim. Önce kendi mesajın bak Nokta
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.