Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Yetkili bi abi sorunumu yanıtlayabilir mi ? İsi basılmış clana np bağış muabbeti.

Biz şimdi isi bastık herkes 5 er k np bağışladı. ben en son 80 k np bağışladım. Pelerin ve renk için 72 k np harcadık 50 k np kaldı clanda şimdi benden önce 5 k np bağışlayan biri clandan çıkarsa isi gidermi pelerin gidermi ?

Birileri öyle olduğunu iddia ediyor. İlk np yi benim basmam gerekiyomuş 80 k np yi.

Junior Member
    İsterse tüm clan çıksın ne isi düşer ne pelerin isi basıldığı için problem yok

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    Tam olarak bilmiyorum ama bizde pelerinde düşmüştü iside düşmüştü clandan çıkan olunca

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sen 80k basmıssın ya. pelerin 72k istiyor. şuan senden 8k var klana giden. diğer herkesi at istersen. klan npsi 8k olark kalır ve düşme olmaz. uzun süre klan başkanlıgı yaptıgımdan biliyorum. %100 doğru bilgi.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Klana bağışlanmış national point pelerin almak için önemlidir. Klan seviyeniz A5 olduğunda ve aldığınız pelerinden sonra havuzda np kalmaz eğer np basan kişilerden çıkan olduğunda 80k bastığınız karakter çıkmadığı sürece sorun olmaz ama siz çıkarsanız pelerin ve klan seviyeniz düşer.