Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Soyulan Çarım; CaptainRevan Şüpheli

Arkadaşlar herkese iyi oyunlar bu konuyu ağlama duvarı olarak açmıyorum dikkat etmeniz için açıyorum, aylardır pazar yapan birisiyim anlattıklarıma dikkat edin. Sürekli kullandıgım çarım, çıkış yapıp baştan giriş yapmaya çalıştıgımda son 10 gündür sürekli OTP hatası veriyordu hiç yoksa OTP sıfırlamaktan 200 kc'im gitmiştir. Daha ilk denememde 10 kere yanlıs gırılıp bloke oldu hatası verıyordu ben bu işe kafa yordum teorim şu şekilde;
    Nasıl oldu bilmiyorum ama keyloger yemişim uzun zamandır bu adamlar benim hem nttgame şifremi ıd mi hemde çar şifremi id mi hemde ics-otp id şifremi loger ile ellerine geçirmşler çünkü sizde biliyorsunuz sürekli giriş yaptgımız yerler buralar. Artık dedimki sürekli OTP hatası alıp duruyorum lanet olsun kaldırsam nolur dedim ve OTP yi o gece kaldırdım yattım ve sabahına çarım soyulmuştu. Tabikide benim hatam OTP yi kaldırmak ama düşünsenize 1 hafta 10 gün boyunca oyuna her giriş çıkışınızda otp sorunu alıyorsunuz (bu arada saat güncellemesidir,saat uyuşmazlıgıdır otp ye sorun verdiren herşeyi yaptım ve düzelttim). Şöyle düşünüyorum bu adamlar otp-ics sitesine benım İD ve şifremle girerek ordan otp kodu testini sürekli yanlıs gırerek ben oyundayken sureklı bloke ettilerki ben dc yeyip çıkıp girmeye calıstıgımda süreklı 10 kere yanlıs gırıldı bloke hatası verip sıfırlamak zorunda kalıyordum. Neyse sabah kalktım çar bomboş 20 gb lik item 10 gb nakit param gitti. Bana sorulursa bu oyunun bi sorunu otp-ics programı yapıyosun güvenlik olsun diye ama otp-ics sitesine basit bi keyloger ile şifren ele geçirilerek girilebiliyor, otp-ics sitesine girerkende mobıl dogrulama gerekmeli bu bi açık bizim ağzımız yandı başkasının yanmasın. Çar soyuldugu sabah pazarı geziyim dedim gezerken bi baktım CaptainRevan isimli bi asas çar benim bütün itemlerimi pazara koymus şimdi diceksiniz ki acilcidir soyan toplu satmıstır o da almıstır yanı sabahın 7 sınde envai çeşit alakasız itemi neden alsın mage 7 shell set 8 citin kafalık birsürü jobun krowazları. Sordum çarım soyuldu bu ıtemler benım kımden aldın dedım Puding nickinde bi kız mageden aldım acil satıyordu dedi inanmadım inanmamda bende pazarcıyım birinin çarını soysam neden yok pahasına bi acilciye satayım oturur sabırla kendim satarım ederine neden zarar edeyim sanki knight pazar polısımı var veya o adamı bulup GM ler benim itemlerimimi alcaklar. Yaşadıklarım bunlardan ibaret. Bu adaletsiz oyunda gecenin bilmem kaçında benim çarıma herzaman girdigim İP den farklı bir İP den girilmesi ve bunları trade yoluyla kime verildigi bilinemiyor ve bulunamıyorsa koskaca bu yazılıma üzülürüm.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Öncelikle geçmiş olsun, sabah saatlerinde forumda bir konu vardı. Sürekli OTP'sinin bloke olduğundan bahsediyordu. Orada bahsettiğim şeyin aynısını size de anlatayım.

OTP sistemi asla kendi kendine bloke olmaz. Sisteme bir virüs girer ve bu virüs neticesinde sisteminiz ele geçirilir. Tüm bilgilerinizi elde ederler. Ancak bu işle uğraşan bazı kişiler OTP'yi geçemiyorlar. Bunu geçebilmek için de sürekli OTP'yi bloke edip karşı tarafın OTP'sini iptal edilmesini sağlamaktır. OTP iptal edildikten sonra da en beklenmedik zamanda harekete geçerek hesabı soyuyorlar.

Ek olarak Item restorasyonu yapılmamaktadır.

Bunun yanında OTP portalıyla alakalı bir durum değil, tamamiyle sisteminize bulaşan virüs sayesinde bu durumu yaşadığınızı söyleyebilirim.

Eğer bilgisayarınıza format atmadıysanız, bilgisayarınızın HDD'ini alarak bölgenize en yakın bilişim suçlarına gidip suç duyurusunda bulunmanızı öneririm. Çok sıcak bir karşılamayla sizinle ilgilenecekler. Profesyonel bir yardım almanız da fayda var.

Dava açıldıktan sonra eğer savcılık, IP gibi bilgileri NTTGame'den isterse, bu bilgiler resmi mecra'lara paylaşılıyor.

Hesap Çalınması kategorisine destek bileti gönderebilir, hesabınızın soyulduğunu söylerseniz oyun içi bu kişilere işlem yapılabilir.

Destek Bileti

Aşağıdaki konuyu inceleyerek bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Tags for this Thread