Results 1 to 10 of 10

Çok Zor Olamaz PUS Indirimi?

USKO diye oynadığımız aslında TRKO olması gereken oyunda PUS indirimi zor olmamalı? Herkesin tepkisi ortada bir şeyler yapılması gerek...
    Last edited by rahatsuzmage; 05-18-2019 at 03:07 AM.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yakında warrior karakterlere özel pus indirimi gelebilir şahsi fikrim bu yönde

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Yakında warrior karakterlere özel pus indirimi gelebilir şahsi fikrim bu yönde
    Reis gerçekten sıktın artık. Anladık magesin. Anladık eziliyorsunuz. Ama cidden yeter. Her konuyu trollemeye girme artık. Oyunu bıraktın madem forumu da sal artık. He hakkımı arayacağım dersen git konu aç. Konuyla alakasız cevaplar vermen sana bir şey kazandırmaz

Senior Member SlytherinKingdom's Avatar
    Nickname
    Slytherin
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    MoonLight
    Server
    Kingdom -> Krasha
    Race
    Karus
    zor hocam zor herşey zor bu oyunda artık seni veya beni takan kim yaptım oldu olacak o kadar dayatması tanıştırayım oyun monarşi ile yönetiliyor :-)
    <a href=http://hizliresim.com/pg64Zz target=_blank><a href=http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg target=_blank>http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg</a></a>
    Forever Rebel

Senior Member
    Bu oyun çok fazla tl döndüğü için bu kadar popüler millet upgrade yaparken bile örn shard basıyorum demiyor 500 tl basıyorum diyor
    Pus indirimi bence yeni serverlarda satışlar şuan çok iyiyken fazlasıyla anlamsız yapacaklarını düşünmeniz komik

Ama satışların artması için eski serverlara getirebilirler bizim örn 20 kişilik clanda pahalı diye premium alan bile yok değil pot walkry falan

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Herkes cash aldığı için pus indirmi gelmiyor olamaz mı ? böylede düşün bi.

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    gelmesi zor gibi...

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Reis gerçekten sıktın artık. Anladık magesin. Anladık eziliyorsunuz. Ama cidden yeter. Her konuyu trollemeye girme artık. Oyunu bıraktın madem forumu da sal artık. He hakkımı arayacağım dersen git konu aç. Konuyla alakasız cevaplar vermen sana bir şey kazandırmaz
    Forumda 6-7 tane kişi var warrior fan'ı , her açtığım mage konusunu trolleyen, her konu da mage'yi dalgaya alan kişilere sessiniz çıkmıyor?
    Bunlar da benim kişisel yorumlarım,beğenmiyorsan profilime girip "ignore" engelliyebilirsin. Burası forum yani herkes kendi yorumunu yapabilir, kuralları bozmadan ben de bunu yapıyorum.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    pus'a %100 zam yapılsın, premiumsuz pazar yapmak exp kasmak yasaklansın, premiumsuz cz ve delos'a alınmasın, premiumsuz yaratık kesince kutu açılmasın, party'e girmek için premium zorunluluğu gelsin ))

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by L4stFarm3r View Post
    pus'a %100 zam yapılsın, premiumsuz pazar yapmak exp kasmak yasaklansın, premiumsuz cz ve delos'a alınmasın, premiumsuz yaratık kesince kutu açılmasın, party'e girmek için premium zorunluluğu gelsin ))
    Para babalarını etkilemez şuan pustan deli gibi alışveriş yapan var sesini bile çıkaramazsın .