Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    defans bugunuda bi düzeltseler %80 olarak defans alabiliyoruz giydiğimiz elbiselerden

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Arşivde "Expert" açık deli gibi bdw kovaliyorum hiç kacirmiyorum.

100 bdw kazanıp 90 defans acıyorum bir de bakıyorum ki Expert ile impregnable arasında 36 defans oynuyor

Arsivden gelen bonusu bile tam olarak alamıyor porutu sınıfı.

Ama ardream için aşırı güçlü bir sınıf bunu da belirteyim.

Yani ardream jamadardan dolayı asas haritası olmuştu. Asasdan sonra da kurian/porutu haritası şuan.

Senior Member
    Sıkıntı aslında birazda admin ve gm lerde. Konuya çok mesaj olunca gereksiz konulara bile geri dönüş yapılıyor. Bu monuya yazma gereği duymamışlar. Bir konunun önemi çok mesajla olmak zorunda değil. Mage hakkında konu olabilir, oynayan çoktur çok mesaj yazılır. Kurian azdır az mesaj olabilir. Buradaki ince çizgi, karakter incelenir sıkıntıları gerekli yerlere bildirilir. Ha ondan sonra yapılır, yapılmaz gecikir. Önemli olan ilgidir. Bu karakterle 2 kişide oynasa gerçekten sıkıntı varsa ilgienilir. Burada kimse pk dan bahsetmiyor.

Junior Member
    cevabı veriyorum. gm ekibi bu konu hakkında hiçbir etkinlik ve paylaşım sağlamıyor yetkililerle. ben kendi imkanlarımla bir şeyler yapmaya çalışıp mail ve sosyal medya üzerinden iletide bulundum son aldığım cevap bize konu ile ilgili bilgi aktarımını bilet göndererek şikayetlerinizi bildirin ve bize gelen hata bildirimlerini düzenleme için zaman verin dediler. sizde bir düşünün ne anladınız. neden ilgisiz kaldıklarını da pek anlamış değiliz bizler. sayılarımla iyi çalışmalar.

Senior Member
    PVP sinden geçtim PVE de bile bu derece sıkıntı çeken char PVP de zaten affallar. Sıkıntıları da zaten belli. 20% defans bugu üstüne kalkan takamaması bu DBli ve +10 +3 lü ortamda zaten onu keklik yapıyor. Tek sigortası Devil 10 daki Devil TS ve Devil 45 deki healinglerin 2,5 misli işlemesi yani potların ve kendi öz healinin. Ama Devil TS dedikleri sınırsız değil ve bu derece yüksek damagelerin olduğu eski serverda bir de Torment skili malum 2 3 vuruşa bile bozulabiliniyor. Sonra ne oluyor damage absorbe %30 olayı bitiyor, defans 20% eksikte hala üstüne potlarda normal geçiyor ,attığın zehir damageleri 1/5 oranında düşüyor ve kalkan da takamıyorsun. Keklik durumuna düşüyorsun. Savaşabilme kapasiten 0 a düşüyor. herkes manasıyla vuruyor sana 63 ve 75 atak skiline koymuşlar stamina stamina da kalmıyor vuramıyorsun.

Geçen 4 kişi Bifrosta Glutona gittik. Devil TS count down 5 dakika. Glutona 4 kişi ile birlikte charın dayanma süresi 3,5 dakika bile değil 3,5 dakika sonra TS bozuluyor. Bufflu-Acli ,armorla takılarda fena değil üstüne BDW arşivinden 72? def de açık. Slotha,wratchlere gitsek 2 dakika bile dayanmayacak. gaz odası ötesindeki yaratıklara hiç gitmesin zaten kesin exp kaybeder Devil TS 1 dakika bile dayanmaz. Yaratık damagelerinden bari etkilenmesin Devil TS bozulmasın. JR deki Bone dragon ne biçim vuruyor öyle bufflu AC li olsan 3k dan fazla vuruyor. 3 bilemedin 4 vuruşa Devil TS yi bozuyor. Ondan sonra başlıyor işkence.

Bu charın diğer charlar gibi PVE-PVP yapabilmesi için atak 63 75 deki staminanın kaldırılması, defans bugunun acilen çözümlenmesi lazım. Kalkan da takabilmesi lazım. Yok bunlar çözülmeyecekse de Devil TS nin sınırsız 10 dakika süresince bozulmaması lazım. Neyseki JRde UTC de exp kaybı yok. Ama Bifrostta var. O yüzden pek Bifrostta kasan Porutu/Kurian göremezsiniz. Özellikle de 3. oda ötesinde. Aynı şekil Krowazda da.
    Last edited by Miss_Super; 05-19-2019 at 04:57 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    PVP sinden geçtim PVE de bile bu derece sıkıntı çeken char PVP de zaten affallar. Sıkıntıları da zaten belli. 20% defans bugu üstüne kalkan takamaması bu DBli ve +10 +3 lü ortamda zaten onu keklik yapıyor. Tek sigortası Devil 10 daki Devil TS ve Devil 45 deki healinglerin 2,5 misli işlemesi yani potların ve kendi öz healinin. Ama Devil TS dedikleri sınırsız değil ve bu derece yüksek damagelerin olduğu eski serverda bir de Torment skili malum 2 3 vuruşa bile bozulabiliniyor. Sonra ne oluyor damage absorbe %30 olayı bitiyor, defans 20% eksikte hala üstüne potlarda normal geçiyor ,attığın zehir damageleri 1/5 oranında düşüyor ve kalkan da takamıyorsun. Keklik durumuna düşüyorsun. Savaşabilme kapasiten 0 a düşüyor. herkes manasıyla vuruyor sana 63 ve 75 atak skiline koymuşlar stamina stamina da kalmıyor vuramıyorsun.

Geçen 4 kişi Bifrosta Glutona gittik. Devil TS count down 5 dakika. Glutona 4 kişi ile birlikte charın dayanma süresi 3,5 dakika bile değil 3,5 dakika sonra TS bozuluyor. Bufflu-Acli ,armorla takılarda fena değil üstüne BDW arşivinden 72? def de açık. Slotha,wratchlere gitsek 2 dakika bile dayanmayacak. gaz odası ötesindeki yaratıklara hiç gitmesin zaten kesin exp kaybeder Devil TS 1 dakika bile dayanmaz. Yaratık damagelerinden bari etkilenmesin Devil TS bozulmasın. JR deki Bone dragon ne biçim vuruyor öyle bufflu AC li olsan 3k dan fazla vuruyor. 3 bilemedin 4 vuruşa Devil TS yi bozuyor. Ondan sonra başlıyor işkence.

Bu charın diğer charlar gibi PVE-PVP yapabilmesi için atak 63 75 deki staminanın kaldırılması, defans bugunun acilen çözümlenmesi lazım. Kalkan da takabilmesi lazım. Yok bunlar çözülmeyecekse de Devil TS nin sınırsız 10 dakika süresince bozulmaması lazım. Neyseki JRde UTC de exp kaybı yok. Ama Bifrostta var. O yüzden pek Bifrostta kasan Porutu/Kurian göremezsiniz. Özellikle de 3. oda ötesinde. Aynı şekil Krowazda da.
    Char zaten ts olmadan çöp. Şunu kabul edelim bu oyunun öz evlatları Warrior ve asas olarak kabul görüyor. Anında güncelleme değiştirilebiliyor, bug olduğunda hemen müdahale ediliyor, zam yapılacaksa anında, eşya gelecekse hemen, ama char düzelecekse yok. İşinize geliyorsa böyle oynayın işte. Dünya eğitimli cahil dolu malesef.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Yanlışsam lütfen düzeltin ama ben şimdiye kadar hiç kurian/porutu konularına olumlu veya olumsuz bir GM yorumu görmedim. Forumdaki konuları dahi mi önemsiz sayın yetkililer?

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Portu zaten güçlü dahada güçlenmesine gerek yok

Junior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Biz güçlensin demiyoruz, buglar düzeltilsin.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    dostum konuyu iyi okursan pk da sadece ts olayından bahsetmıs asıl şikayet bu karakteri kasma ve diğer mob kesmeli alanlarındakı şikayetlere düzeltilmesi isteniyor.