Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

Porutuların Defans ve TS BUG unu ne zaman çözmeyi planlıyorsunuz ?

%20 defans kesiyorsunuz Porutulardan. JR ye gidiyoruz bazen buffer olmuyor. Normalde 1100 gibi defansı olacak Porutuların defansı 800 civarı oluyor. Bone dragon ile Minatour yaratıkları 2 bilemedin 3 vuruşa Devil TS yi bozuyor. Ondan sonra o char 5k 6k damage yiyor bu yaratıklardan. UTC hiç söylemiyorum Porutu ile UTC ye giden kaç kişi var bir bakın. 20 saniye Devil TS dayanmıyor orada yatalak oluyor char ondan sonra. Warrior itemi giyip mageden daha az defansa sahip olan bir char neyin 20% defans kısımı bu? Armorlardan ,takılardan ,Arşivden aldığı defansların hepsinden 20% kesintiye uğruyor. 63-75 atak skilindeki staminanın kaldırılması lazım. Mobs keseceğiz JRde tükeniyor vuruş yapamıyorsun. Elalem manası ile vuruyor vuruyor sen sallana sallana vuruyorsun. Vuruyosun staminanın dolmasını bekliyorsun vuruyorsun staminanın dolmasını bekliyorsun. Stamina istemeyen öbür skilleri ya çok düşük vuruyor ya çok çok sekiyor. Açıklamasında non-fail skiller olan 63 ve 75 skilleri bile 10 da 1-2 oranında sekiyor. PK da parazit malice yedimmi bitti işi. Kalkan da takamıyor çünkü. Assasin bile eline CS alıp kendini kurtarabiliyor. Biri ile kapışacaksın stamina yüzünden vuramıyorsun bile. Adam kendine basıyor minnoru HP sini fullüyor. Minnora da stamina koyaydınız ya?

Devil TS ile ilgili zaten bir sürü konu açıldı. Devil TS ne zaman bozulacağı belli olmayan bir mod. Bozulduğunda char 10 metre geriye TPleniyor. Harita değişince verdiği hatasından bile geçtim.

Üstüne yırtındık durduk spy bugunun düzeltilmesi için ama kendi ırkında Undefetable silahı olan bir kişi karşı ırkın oyuncusuna atak yaptığı vakit o skill gene hata veriyor ve stamina ve skill boşa gidiyor. Kitlemesin ama skill de boşa gitmesin. Skill boşa gidiyor.Yapan bir kerede oynasın şu charı lütfen.

KALKAN takmama konusunu anlıyorum 70 quest kalkan yada ds taksa ölümsüz olur devil varken ama şöyle birşey yapabilirler devil basılı değilken kalkan takmak mantıklı olur.Devil ts dolma süresi çok uzun genelde buga giriyor zaten.Skill sekme olayı gerçekten çok fazla monster stone girince illet ediyorum karakterden.zaten farm yapabilmek mümkün değil titana bile almıyorlar exp için o da ayrı mevzu.tek iyi yanı solo pksı ve asaslarla pksı çok keyifli(benim açımdan)

Senior Member
    Bir de 20% defans kesintisi olayı var ne UTC de direnebiliyor ne JRde ne Krowazda. JR de buffer yok ise partide fazla güçlü değilse yatalak oluyor 1, stamina bitiminden vuramıyor dosdoğru 2. 63-75 skiline koyulmaması gerekiyordu o staminanın. Sanki 500% skill gücü koymuşlar gibi stamina koymuşlar.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Tamamına katılıyorum, yıllar geçti şu karakterin en önemli meselelerine bir çözüm üretilsin artık. Oyuna gelen işlevsiz yenilikler yerine önce bu kadar sorunlu olan karaktere bakılsın bir zahmet.

Senior Member
    Ts bozulması, aldığı damagelerin belli bir kısmını absorve etmesiyle bozuluyor. Pk da karşı ırk damageleri haricinde, yaratıklarda devil ts absorvesi kaldırılsa ve sadece süresi dolunca silinse süper olur. Devil ts siz exp kasma lvl kasma çok sıkıntı. Yaratık hem batle pri damage alıyor. Hemde vuruş skilleri çok kötü ve çok mana yiyor. Haksızlık olmaması için sadece pk alanlarında eskisi gibi devil ts bozulması iyi olur

Senior Member
    Kesinlikle Devil TS bozulması yaratık damagelerinden etkilenmemeli. UTC de basıyorsun 10 saniye dayanmıyor. Arkadan bir yaratık geliyor size çok yüksek damage atıyor. UTC ye Porutu ile gidip 20 üzerinde ölüyorsam assasin ile gitsem 2 defa ölmüyorum. Devil TS gidince UTC de yatalaksınız. JR ,Krowazda da öyle. PVE açısından çok kötü sonuçlar doğuruyor TS nin bozulması 20% defans kesintisi yüzünden. PK da da iyi değil. Tormenti ye 2 vursunlar TS bozuluyor ondan sonra HP niz full olsa bile 2 3 vuruşluk işiniz var kalkan takamıyor . Parazit de yerseniz tek bile yersiniz.Bowldaki curcunalı PK ya dayanma kapasiteniz hiç yok. Ancak farm spotlarında dolanıp kitle kır arkadaki asasta vursun modunda şu an char. Biriyle kapışacaksın neye kapışıyorsun stamina körükleniyor. 63 75 atak skilinden staminanın alınması gerekiyor. Bu sebeple PVE bile yapamıyor char.

Senior Member
    Staminasız seri tek skili. 60 lvl ve adeta sekme show skili. Biri deseki, charı pişman oldular ve millet kasmasın diye uğraşıyorlar bundan kötüsü olamaz. Exp ve aktivitelerde kesinlikle yeniden elden geçmeli

Senior Member
    Devil bekleme süresi de çok uzun sc basıyorsun sc boşa gidiyor.
    yüzde 20 def azaltmasını anlarım
    kalkan takamamayı anlarım
    devil bugu ve bekleme süresi düzeltmeye gitmeli.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Kurian ile ilgili iyleştirme yapılması şart hala çok fazla eksiği ve hataları var Gm arkadaşlardan destek bekliyoruz , 83 skill i neden yok tüm karakterlerde varken lütfen arada girip karakteri deneyin anlayacaksınız

portuların defansı bence 5 olmalı skil kırınca -5 yapıyorya ona saysınlar portu kurian bende oynadım dizip harbiden gereksiz bi karakter oyundan kalksa daha iyi