Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 172
    Senior Member
    Düzeltmek isteseler çoktan düzeltirlerdi.

Oyunu nasıl daha kötü hale getiririz diye uğraşıyorlar. Oyuncu kitlesinin memnun olmadığını yapımcı kardeşlere iletecek kişi ne yapıyor?

Senior Member
    Quote Originally Posted by GimliReyizz View Post
    şimdi gmler kızacak moblar belki direk mesajımı silecek ama bu mobları çekince yerine uçma olayının milleti yatıranları engellemek için yapıldığını düşünmüyorum. Şahsi düşüncem bowlda boss taşında 1 tane boss kaçırayım belki drop çıkar charımı dizerim diyen garibanlar akşama kadar bahçe farmı yapıp boss taşında bütün bossları kesen bahçıvanların bossları çalınmasın diye yapıldığını düşünüyorum.
    Bana da öyle geliyor.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GimliReyizz View Post
    şimdi gmler kızacak moblar belki direk mesajımı silecek ama bu mobları çekince yerine uçma olayının milleti yatıranları engellemek için yapıldığını düşünmüyorum. Şahsi düşüncem bowlda boss taşında 1 tane boss kaçırayım belki drop çıkar charımı dizerim diyen garibanlar akşama kadar bahçe farmı yapıp boss taşında bütün bossları kesen bahçıvanların bossları çalınmasın diye yapıldığını düşünüyorum.
    CZ'deki bosslar için öyle düşünülmüş olabilir ama bu UTC bossları konusu. Luring olayı geldiğinde senin de ilk sayfada moderatörün yorumunda görebileceğin üzere Draki, JR, FT ve UTC'de soruna yol açtığı ve düzeltileceği konusunda bilgi verildiği söylendi.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Dün jr de 3 4 defa yaratık çekerken aynısı oldu .Can sıkıcı bir durum.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    utc de moblar bile artık bu bug ı kendileri için kullanıyorlar mob %1 cana gelince 2 dk dır olduğu yerde durmasına rağmen defalarca geri kaçarak canını tekrar dolduruyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    CZ'deki bosslar için öyle düşünülmüş olabilir ama bu UTC bossları konusu. Luring olayı geldiğinde senin de ilk sayfada moderatörün yorumunda görebileceğin üzere Draki, JR, FT ve UTC'de soruna yol açtığı ve düzeltileceği konusunda bilgi verildiği söylendi.
    Düzeltiliyor şu an bak.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Düzeltiliyor şu an bak.
    Durduk yere neden polemik yapıyorsun?

Senior Member
    Durduk yere neden polemik yapıyorsun?
    İletilen meselelere geri dönüş oluyor mu olmuyor mu bilmiyoruz? Bak relog konusu var üstelik bari sadece premiumlu oyunculara gelsin dedik. Kime ne zararı var nttgame'e mi oyunculara mi? Saymakla bitmez. İletildi? Eee cevap ne?
    No one gives it to you, you have to take it.

Senior Member
    Moderatörlere ne söyleniyorsa onları söylüyorlar birebir bilgi aldıklarını zannetmiyorum.

X konuda çok sıkıştık adamlar ne söylese haklı ne cevap verelim diyelim diye bir yetkiliye danışıyor olabilirler

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    UTC'de kanser olmadan önce güncelleyelim konuyu.