Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
    Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    değirmenin suyu aktıkça kimse sallamaz bizi hocam...

Senior Member
    konu kapanmamış hayret ! oyuncunun dilek ve isteklerini göz ardı etmeyin lütfen sayın yönetim .

Member
    Nickname
    SinirliAdam
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TekTabanca
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    değirmenin suyu aktıkça kimse sallamaz bizi hocam...
    sen yaz kardeş . belki indirim şöyle bi %50 indirim yaparlar . insanlar daha çok pus itemi çeker . bu sayede oyuncu getirirler . madem bu kadar kurnazlar BUNU GÖZ ARDI ETMEZLER

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NorthShield
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu oyunu bitiren bu hale getiren tamamen gb ve item aliş satiş siteleridir. 2004 de hadi biraz daha ileri gidelim 2010 da millet mytril icin birbirini yerdi bi yandan ksperlerle mücadele bi yandan irklarla pk si kavgasi gürültüsü polemiği o kadar çok severim ki heaven clani başta olmak üzere tüm cypher gm leri benden nefret etmiştir simdi artik bi polemiği dahil dahi olmak istemiyorum server acildi 2010 dan bu yana oynamiyordum altarda başladim başlarda güzeldi sonradan bakiyorsun siteden +9 +10 itemler kolayca elde edilebiliyor böyle olmamali arkadaşlar eski oyuncular okursa su yazdigimi eskiden nasildi biraz olsun hak vereceklerdir savaşlara giriyorsun bomboş neden pk atan yok 2. Sunucuda cz açik adam gidip gb kasip sigara parasi cikartiyor savaslar icin aldigimiz scrollar çöpe gidiyor kesecek adam yok yazacak tonla sey varda eski oyuncular bi nebze olsun anlamişlardir saygilarimla iyi oyunlar.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    3 kişi pus alışverişini kesiyor da geriye kalan 100 kişi aynı şekilde almaya devam ediyor. İndirim gelirse adamlar kardan zarar edecekler. Premiumlarda genielerde indirim değil de pk itemlerinde indirim yapılırsa çok iyi olur bence. Yeni serverlar için değil de eski serverlar için konuşuyorum adamların farm yaptığı vs. yok tek yaptıkları günde 2 3 saat girip pk atmak. Bu adamın oyundan birşey kazanıp çekme ihtimali yok zaten her zaman cebinden yatırıp scsini falan alıyor. Pk itemlerinde yapılacak indirim o yüzden çok iyi olur diye düşünüyorum.

Member
    Nickname
    SinirliAdam
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TekTabanca
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by parlamentbesyo1 View Post
    Bu oyunu bitiren bu hale getiren tamamen gb ve item aliş satiş siteleridir. 2004 de hadi biraz daha ileri gidelim 2010 da millet mytril icin birbirini yerdi bi yandan ksperlerle mücadele bi yandan irklarla pk si kavgasi gürültüsü polemiği o kadar çok severim ki heaven clani başta olmak üzere tüm cypher gm leri benden nefret etmiştir simdi artik bi polemiği dahil dahi olmak istemiyorum server acildi 2010 dan bu yana oynamiyordum altarda başladim başlarda güzeldi sonradan bakiyorsun siteden +9 +10 itemler kolayca elde edilebiliyor böyle olmamali arkadaşlar eski oyuncular okursa su yazdigimi eskiden nasildi biraz olsun hak vereceklerdir savaşlara giriyorsun bomboş neden pk atan yok 2. Sunucuda cz açik adam gidip gb kasip sigara parasi cikartiyor savaslar icin aldigimiz scrollar çöpe gidiyor kesecek adam yok yazacak tonla sey varda eski oyuncular bi nebze olsun anlamişlardir saygilarimla iyi oyunlar.
    HAKLISIN KARDEŞİM ama bu fiyatlar en az %50 inerse daha çok oyuncu gelir emin ol . buda kısa bir süre sonra cz de ardream'da tekrar şenlenir . çünkü ev kirası gibi AYLIK 500 600 millet para yatırıyor

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    oyun tamamen paytowin işinize gelirse diyor yonetim ve gm ekibi

arkadaşın dedigi gibi son pre paketim bende oyunu bırakıcam .D bırakın kafanız rahat olsun başka türlü tepki veremezsiniz oyundan pus eşyaları satın almayın.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Herkes oyunu bırakınca rahata ericeksiniz dimi kardeşim.. İNDİRİN SU PREMİUM FİYATLARINI ÜLKENİN EKONOMİK KRİZİNİN BELİRLİ OLDUĞU YERDE NORMAL FİYATLAR MI SİZCE ?

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by parlamentbesyo1 View Post
    başlarda güzeldi sonradan bakiyorsun siteden +9 +10 itemler kolayca elde edilebiliyor böyle olmamali arkadaşlar
    Ben senin eski oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Eski oyuncu böyle bir post atmaz. Öncelikle o kolayca elde ediliyor dediğin +9 +10 itemlere araba parası ödüyor insanlar. Yani düşündüğün gibi kolay değil Eski oyuncuysan beterr'i biliyorsundur. 100-200 liraya +9 chaos wirinom satıyordu adam. Ve bu olanlar senin dediğin yıllarda oluyordu.