Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Tpt Ban CLeOPaTRa

merhaba.oyun yöneticiler ve mod arkadaşlar bu karakter 13 seneyi geçti araklıksız oyunda olan bir karakter şimdiye kadar bir kez bile hile ye hurdaya karışmamış bir kardeşiniz olarak uzun zamandır işlerimin yoğun olmasından dolayı oyuna giremediğim karakterim Tpt ban yemiş bulunmakta ben bu tarz şeyleri hiç yaşamadığım için hiç anlamam,neden ban yedim nasıl yedim çözemedim,bakın buraya açıyorum konuyu beni tanıyan arkadaşlar ne karakterde birisi olduğumu yazarlarsa sevinirim,Beramus-Ephesus-Diez bütün serverlarda bulundu bu karakter,allahınızı seven bir yönetici çıksın bir açıklama yapsın şu mübarek ramazan ayları,bana ticket atın diyeceksiniz fakat ne zaman cevap gelir orası muamma,eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Cewo derler oyundan eğer tanıyanlar varsa yazsınlar lütfen.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.Konu ile ilgili destek bölümünde KO Ban / Jail / Unblock seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.

Destek Sistemi

Bilet gönderim aşamasında kategori seçemezseniz CTRL+F5 ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.