Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Yöneticiler yardım edin

Iyi forumlar,

Oyuna tekrar başlama kararı alıp 3 4 aydır oynuyorum fakat önceden farm v.s gibi amacım vardı fakat şuan karakterimi toplamaya item koymaya başladım fakat hesabim eski gmail adresimi unuttum tamamini bilsem telefonum ile kurtarma yolu ile giriş yapabilirim nttgame ticket attım fakat 16 şubattan itibaren artik telefon ve mail değişimi kalkmış ortada o kadar dolandırici var güzel bir çözüm gibi ama biz oyunculari mağdur ediyor değiştiremeyiz dediler bende mail adresimi tamamini istedim hesabin bana ait olduna dair herşeyi verebilirim dedim fakat yine ret ettiler ve ticket ı kapattılar ben sizden cash alıyorum yani bir hizmet alıyorum bu şirketin benim mağdurlumu gidermesi lazim şifre dai degistiremiyorum ring basıp karakterlerimi alicam fakat güvenlik anahtarı kuramiyorum mail adresine ulaşamadım için hazır cevaplar ile insanlari soğutmayın yardım istiyorum yöneticilerden

Senior Member
    şubattan önce özellikle çok konusu açıldı artık aktarım olmayacaktır diye
    mağduriyet konusunda haklısın ama sadece sana yardım edemezler bu şekilde bir çok üye var
    malesef o chara veda et

Junior Member
    Ben charima giriyorum ki kardeş onlarda sorun yok itemlerimi gitlicem sadece

Junior Member
    Ilgilenin artık

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Forumun bu kısmından destek alamayacağınızı belirtmek istiyorum. Ayrıca, destek ekibi size gerekli açıklamaları yapmış fakat son bir defa bilet gönderip yardım talep edebilirsiniz.