Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Discord hakkında

Merhaba Discorddan raporlayıcı yetkim alınmış tekrar nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Sizin için söylemiyorum. Tanımıyorum sizi..

Discord da az bile yapıyorlar.
    Mod lar görecekde, Müdahale edecek de, falan filan.
    Hayatta/Oyunda millet sınır dışı davranmaya öyle alışmış öyle sınır tanımaz hale gelmiş ki; Yeminle Discorda giresim gelmiyor. Normal şartlarda çok güzel muhabbetler dönerken, aşırıcı biri çıkıp ortalığı mahfediyor. Sonra bekle ki, Banlansın.
    Adama bişey diyorsun, kendini Pitbull sanıyor.
    Bizim zamanımızda Millet Aslanı örnek alırdı; Şimdi millet köpeği örnek/idol alıyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Benim yetkim de aktif olmadığım için alınmıştı 2 sefer. 2sinde de khenarta yazıp geri almıştım yetkimi. Üçüncü sefer yetkim alınınca sordum neden alındı diye. Hazreti mod alonso bey paşa CR kanalında makro ve küfür bildiriminde bulunup sohbet ettiğimi öne sürdü yani sürekli yanlış bildirim yaptığımı söyledi. Ama son reportladığım 3-4 kişi Ban yemişti. Madem kural dışı reportlama yaptım(kesinlikle kabul etmiyorum o şikayet ettiğim adamların hepsi TPTydi. 1 seneyi geçiktir kanaldayım ve kurallardan haberim var) neden adamlara ceza verdiniz ki..

Neyse senin çözümün khenartta. Discorddan özel mesaj olarak envanterinde ilk 3-5 kutudaki itemleri yaz nick sunucu bilgisi yaz yolla.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Aktifliğini sürdüremeyen oyuncuların bir müddet sonra rolü alınabiliyor, aktifliğinizi sürdürdüğünüzü düşünüyorsanız;

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, discord üzerinden Khenarth' a istenilen bilgiler ile özel mesaj gönderebilirsin.