Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MeRSiNLeeErtu View Post
    Irk degiştiremiyorum herseyi uygun yapmama ragmen. Görevleri sildim friendi boşalttım. Charlarım clanda degil. Bütün charlar için bunu yaptm ama ; Wrong character exist. please contant customer servise yazısı cıkıyor ?? ACİL YARDIM LÜTFEN
    Verilen bilgilere ek olarak, NTS kullanımı esnasında eğer sunucuda krallık seçimleri başlamış ise NTS kullanımı olumlu olmayacaktır. Eğer krallık seçimi devam ediyor ise yeni kral seçildikten sonra tekrar denemeniz gerekmektedir.

@GamesDepot birde su konuda yardımcı olurmsn chaosta koxplara sinirlenip biraz atarlı konusmutum discord tan engellemişlerdi yetkili kişiler tekrar açabilir misin acaba Knight Online Discordu ?

Şuan wega serverimdeyim şuan ki ırkım human ve krallık seçimi falan yok suan.

@AlonsoPedroLopez lütfen yardımcı olurmusunuz 2-3 saatir birşey yapamıyorum. Pusta Nts yi kırmak istedigimde Wrong character exist. please contant customer servise '' yazısı cıkıyor ve kırmıyor. Lütfen acil yardım..

Hadİ ama arkadaŞlar kaÇ saattİr bununla ugraŞiyorum yardimci olsaniza ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Size gerekli yanıtları verdik.

Yukarıda bahsettiğim gibi biletinize cevap eklemeden müşteri hizmetlerinden gelecek olan yanıtı sabırla bekleyiniz.

İyi ama bu acil bir sorun degilmi charda bi problem warsa çözülmesi gerekmiyor mu paramızla rezil oluyoruz kac saattir ?

@GamesDepot siz oyunda yetkili biri degilmisiniz neden yardımcı olmuyorsunuz bana kaç saattir bu durumla ugrasıyorum. saat 4 ten beri lütfen yardımcı olun bana yokmu oyunda online gm falan ?

Senior Member
    gm sana yardımcı olmaz destek birimini beklemen lazım araya da haftasonu girdi haftaya çarşambaya perşembeye anca cevap alırsın
    tekrar bi kontrol et bence friend list boş olucak clanda olmayacaklar tüm charlar moradonda olucak falan
    eğer hepsine rağmen hata alıyorsan beklemekten başka çaren yok bro

Mesai saatleri icinde attım tıcketı benım ıslemı sonlandırmadan nasıl hafta sonu araya girebilir ki. Cünkü oyunluk bir sorun var ise anlık çözüm lazım yani..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast