Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

x milleti sürekli taşa kaldırıyor

Merhaba arkadaşlar Sirius serverında sabah 07.00 dan sonra slota talos düşmesinden dolayı tüm party yatmış.Ardından slota gelen x nickli rez priest partydeki herkesi sürekli olarak taşa kaldırıp yatırmıştır.PM attığımızdada o skili kullanmak yasak değil diye bize laf yapıyor.82lvl çarımı tam 10dan fazla taşa kaldırılmış.Dikkatli olun bu adama kscleri cheat reporta attık.Bir kere kaldırsa tamam amenna ama skili kötüye kullanım söz konusu yüzde 10 exp düşürmek hak değil bence.
    Last edited by SkCLucky; 05-17-2019 at 06:42 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Sizi öldürdüğü görüntüler var ise kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

#Konu kısa bir süre sonra silinecektir.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bunun en kesin çözümü taşları Magic Bag'a koymak veya yanında %100/%80/%60 Exp SC taşımak. Bunlar dışında ne yazık ki elden bir şey gelmez.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Junior Member
    Arkadaslar cok olay oluyo bu durumlar siz milleti partilere alip clandan arkadasimiz geldi deyip atin, partide olmamis adam gelir dc geldi diyip atin, bahane bulamadiginizda atak kesin yatirin yattin diyip atin milletden ah alin sonra neymis efendim yatmisiz rezlemisler. Talosun dustugu yerler riskli yerler afk kalmayin o adamin skili tabi kullanir. Bu oyun rekabet faktorune dayali degilmi? Ben gelsem okcuyum diye beni partiye almazsiniz mesela ben fazla exp veren slotlarda kasamiyorum oyuzden e fazla exp veren slotta riskli zaten gecmise bakarsakta ornrklerini gorevbiliriz eslantta titanda kac parti heder oluyo gunde uzun sure afk kalmaktan bu isin fitratinda var ölmek. Kisaca magic bag dostum cozum en basit bu, oyun mekanigi geregi priest tas a kaldirabilir genie birakmak senin sorumlulugunu ustlendigin bisey ortada yanlis bi durum yok ben warriorumu 81 den 82 yapamadim gunlerce zamaninda mob cekip rezleyenlerden dolayi