Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Unhappy Knight online client yanıt vermiyor hatası

Oyun arada sırada vermiyor bu hatayı ama genellikle alıyorum. Oyuna giriş yapıyorum hiçbir sıkıntı yok bağlanıyorum servere giriş yapıyorum aradan 3-4 dk sonra oyun donuyor ve Knight online client yanıt vermiyor diyor birçok yöntemi denedim herşeyi yaptım fakat bir sonuç alamadıö. Yardım edin lütfen. Bilgisayarım monster tulpar t7 v13 bütün herrşeyim güncel windows orjinal.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyundan Atma konusunu inceleyebilirsin.

Junior Member
    DeneyeceĞİm teŞekkÜrler.

olmuyor...

Senior Member
    Hata sizde diyen yetkililer umarım görüyorlardır, en son düzelttik şimdi yine aktif dedikleri oyun eklentilerinden itibaren yine oyundan atma konuları başladı. Umarım bir yetkili duyar sesimizi.

Junior Member
    aynı sorun bendede mevcut arkadaşlar çözümü yok malesef. internetteki bütün konuları araştrırdım.

3 hafta önce oyuna tekrar başladım knight bırakılmaz ara verilir tabiri ile.çok sevdiğim oyuna geri döndüm ilk 3 hafta 6-7 saatte 1 dc yiyordum önemsemiyordum işin açıkcası.dün çıkan patchden sonra tırlattım exp partiye girmeye yüzüm olmadı adam 5 dakikada bir beni partiye alıyor sonra client durduruldu hata vesairede yok windows hata raporda vermiyor xgncode da vermiyor ne yapıcaz biz ?.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mdnz1992 View Post
    aynı sorun bendede mevcut arkadaşlar çözümü yok malesef. internetteki bütün konuları araştrırdım.

3 hafta önce oyuna tekrar başladım knight bırakılmaz ara verilir tabiri ile.çok sevdiğim oyuna geri döndüm ilk 3 hafta 6-7 saatte 1 dc yiyordum önemsemiyordum işin açıkcası.dün çıkan patchden sonra tırlattım exp partiye girmeye yüzüm olmadı adam 5 dakikada bir beni partiye alıyor sonra client durduruldu hata vesairede yok windows hata raporda vermiyor xgncode da vermiyor ne yapıcaz biz ?.
    Sorun bizden kaynaklı değil, konuları güncel tutalım umarım bir yetkili görür.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Sorun devam ediyor oyun atıyor...
    Yeni bir işletim sistemi indirerek pc formatla

Senior Member
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Düzelir umuduyla bilgisayara format atmaktan bıktım ben artık. Şu dc bile vermeden donup yanıt vermiyor dedikten sonra oyundan atma olayına çözüm bulacakmısınız?

Senior Member
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Bırakıp rahata ercez kardeş denemediğimiz şey kalmadı.