Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 52
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by taylanbasar View Post
    bu konuyu açan arkadaşa söylüyorum Önünden ye la!!milletin ne kazanıp ne kaybettiğini hesaplayacak kadar boş beleş yaşama bu hayatı.Oyununu oyna zevkini al sonra çık yat zıbar.Yok o bunu yapmış da yok şukadar silver kazanırsa bu kadar bilmem ne gelir de madem öyle kolay alma premium bi dene bakalım bir ay boyunca ne kadar kazanıp köşeyi dönebiliyorsun.Bu saf sanıyor ki herkes günde 3 gb para kasıyor.
    Cuk oturmuş.
    Klavyene sağlık.
    Keşke beğen butonu olsaydı. Bunları yazmak için uğraşmazdım.
    Beğendim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Cuk oturmuş.
    Klavyene sağlık.
    Keşke beğen butonu olsaydı. Bunları yazmak için uğraşmazdım.
    Beğendim.
    Bu yorumlari görüp halen 50-60m kasmak için 3600cash çeken insanlar kendilerini nasil hissediyor? biz söyleyelim enayi gibi keşke birazcik beni savunacak arkadaşlarda yorum yapsa

Senior Member
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Bu yorumlari görüp halen 50-60m kasmak için 3600cash çeken insanlar kendilerini nasil hissediyor? biz söyleyelim enayi gibi keşke birazcik beni savunacak arkadaşlarda yorum yapsa
    çözüm basit 50 60 m kasmak için 3600 cash çekme o zaman sana zorla mı aldırıyolar? her oyundaki cash alma mantığı şudur oyunda avantaj sağlamak eğer faydalı bulmuyorsan alma ki enayi gibi hissetmeyesin.kaldı ki 3600 cash gayet kendini karşılıyor.tekrar söylüyorm ÖNÜNDEN YE!!!

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by taylanbasar View Post
    çözüm basit 50 60 m kasmak için 3600 cash çekme o zaman sana zorla mı aldırıyolar? her oyundaki cash alma mantığı şudur oyunda avantaj sağlamak eğer faydalı bulmuyorsan alma ki enayi gibi hissetmeyesin.kaldı ki 3600 cash gayet kendini karşılıyor.tekrar söylüyorm ÖNÜNDEN YE!!!
    burada anlatmak istediğimi anlayacak gayet zeki gm ve moderatörler var. eminim yakin zamanda aralarinda bu konuyu tartisip bir şeyler yapacaklardir. Bedava etkinlikten neredeyse bedel ödemeden pazar yapmak bu oyunun kanayan yarasiysa dc premium almak zorunda kalacaksini bir gün. şuan rüzgar sizden tarafa esiyor bir gün bu beleşciligın bedelini ödersiniz insallah Bu arada çenene oksitlenmiş besin bulaşmış git sil öyle yaz
    Last edited by Khenarth; 05-17-2019 at 04:32 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Bu arada ben burada cash çekip zirlayanlarin pus indirimi bekleyen ağlaklarin faydasina bir seyler yazmisken bir tanesi yazmadi, sadece sinsi mage+ beles pazarcilar yorum atti. kusura bakmayin ama kimsenin hakkini su saatten sonra savunmam hadi saglicakla.

Senior Member
    bu milet koyun gibi 3200kc çekmeye alışık ne dersen boş anlamaz bu milet aylık 500tl verdikleri oyun için değil belki 1000tl kazanırız diye veriyolar.
    oyunda TL muhabeti bitmedigi sürece böyle asalak geçinen pazarcı ve sırf para için etkinlik lere giren kişiliksiz insanlar olacaktır.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Ben okudum arkadaş diyor ki;

1- Ben DC pre alıyorum bronze preli bana yakın para kasıyor.

2- Ben DC alıyorum bronze preli ve presiz benim kadar etkinliğe giriyor.

3- Ben DC alıyorum presiz adam bile pazar kurabiliyor.

Önerisi;

1- Presiz ölsün, etkinliğe girip afk kalanlar biter.

2- Presiz ve bronze preli DC preli kadar pazar kuramasin.

Cevabım;
    1- Oyun içi sürkülasyonu azalttiginda pazar daha değerli olacağı için 20 tane pc alip pazar yapan adam değil Dc gider switch pre bile çeker.

2- Presiz jr, bdw girilmezse gemler kutular değerlenir ve normalde pazarını bozup etkinliğe girmeyen pazarcı tüm pazarlarını bozup 20 PC ile etkinliğe girer, daha beter olursun.

Özet olarak; neden sonuç ilişkisi kurulamamiş kalitesiz bir hipotez

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Bence dc premiumu oyundan kaldırmalılar. Gençler 3049839048 saat farm yaparak akıl sağlığından oluyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post

Önerisi;

Cevabım;
    1- Oyun içi sürkülasyonu azalttiginda pazar daha değerli olacağı için 20 tane pc alip pazar yapan adam değil Dc gider switch pre bile çeker.

2- Presiz jr, bdw girilmezse gemler kutular değerlenir ve normalde pazarını bozup etkinliğe girmeyen pazarcı tüm pazarlarını bozup 20 PC ile etkinliğe girer, daha beter olursun.

AYNEN kardeş çok güzel anlatmışsın ama bu ahmak diyor ki ben dc premium çekiyorum çekmeyen oynamasın sanıyor ki bu oyunda dc premium yapınca herkesi oyun çok güzelleşecek.aksine içinden çıkılmaz bir hal alacak farkında değil.kafayı farmla bozmuş.başkası ne kazandı derdine düşmüş biri bunu yazan.

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post

Önerisi;

Cevabım;

özellikle 2. maddeyle mükemmel özetlemişsin

magelerin cash çekip iteme dönüştürmesinde illegal ya da etik olmayan ne var anlamadım saçmalamış biraz.

und scroll depo yapanlar hala satıyorlar bir sorun olmamış, adamlar pus itemlerini satıp üstüne kıyafet almasında ne sorun var?
    kaldı ki adamlar sitelerden aynı pus chas fiyatına gb alsa daha aktif item yapabilirler buna rağmen oyunu kuralına göre oynayıp cash to noah yapıyorlar gayet legal yani.

he koxplar afk jr'ciler için bişey yapılmalı ancak pre oyuncusu öncelikli önlemler çok adaletsiz olur.

f2p mantığına çok aykırı. lvl, np vs sınırlaması daha uygun olur aktiviteler için.