Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 52
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Özellikle pazarcıların kafa yapısı tamamen kar zarar üzerine kurulu. örneğin 20pc pazar yapan birisi nttnow için 20 telefon alır hesap yapar kafasında x günde masrafı çıkıyor der. yetmez gibi o telefonların bazılarına net paketi yapar premiumsuz pazarınıda yapar. ancak sınırlama gelse pazarcılık içinde dc premium almak zorunda kalsa bu sefer kafasında bi hesap yapar 20 pc kar birakmaz der. 5 pc kar birakir der pc sayisinda azalma olur ve azalarak biter. Dc premium dediğime bakmayin adı abc premiumda olur. hani adamlar okadar yuzsuzlesti ki artik. premiumsuz chaosa multi char sokup gunde 3xchar sayisi bide bunlari pazarda satiyorlar yetmez gibi pazarcilik yapup katliyolar yakalananlar pazarda otururken ban yedim diyor. peki yakalanmayanlar? 5 char hileyle chaos girse gunluk siniri 1 olsa. gunde 5 kutu alcak normalde 25 30 kutu aliyordu. Dc premium almak istese 5 chara hele hile kullancağa chara ? asla?

Senior Member
    Yorum yapmak için Pc başına tekrardan geçtim. İtem dizmek istiyorsun , sürekli arkadaşları gözlerinize yazık, emeğinize yazık demesinden sıkıldı herkes.. itemsiz Pk bölgesinde hayatta kalabilir misin? Slotunu kaptırırsın. En güzel farm Etkinlik + eslant. Ya hani 5 saat farmla dc premiumla 30m kasıyorum. JR giriyorum kaybediyorum. Ft giriyorum partiye almıyorlar sırf mage değilim diye. Etkinlik hakkımı elimden alıyolar. günde 5 saat farmla kastığım 30m ile mi pk alanına çıkacağım. Ozaman pazar yapayım diyorsun çoklu pcler engel oluyor. E ben aylık 500-600tl masraf yapıyorum bi zahmet farkım olsun değil mi? En azından FT ye premiumsuz giren magenin daha çok değer görmesinden rahatsız olmak hakkım değil mi ? veya premiumsuz pazarcılık+ft+JR yapan birinden rahatsızlık duymam sorun olmamalı.

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Böyle olmasındansa itemlerin hepsi kolay ulaşılabilir olsun değersiz olsun. Hiç kimse oyunu para kazanmak için oynamaz. Herkes eğlenmek vakit geçirmek için oyuna girer. Böyle olsun demiyorum ama düşünülebilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by atk_jVxmMzy7 View Post
    Böyle olmasındansa itemlerin hepsi kolay ulaşılabilir olsun değersiz olsun. Hiç kimse oyunu para kazanmak için oynamaz. Herkes eğlenmek vakit geçirmek için oyuna girer. Böyle olsun demiyorum ama düşünülebilir.
    Böyle olunca pvpden farkı kalmaz, hırs rekabet olmaz kardeşim. Eğlenmek vakit geçirmek isteyen adam başka oyunlara da yönelir. önerin temiz, art niyetsiz farkındayım ama rekabet olmazsa oyunda olmaz, batar.

ne diyor la bu anlayan var mı

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    @Babboli sen de haklisin kardeşim ) okadar uzun yaziyi okumayacaklarinin veya okuyupta anlamayacaklarinin farkindayiz belki birileri anlar fikri daha da geliştirir ve uygularlar diye yaziyorum. bu arada noah valkrie konusunu açıp 6aydan 2 aya düşmesinde katkisi olan kişi benimneden bu da değişmesin ki

Banned
    Konuyu okudum. Bu arada selam ben sadece etkinliklere giren mage. Benim DC premium alarak char dizdiğim zamanlarımda oldu, şuan aşırı pahalı pus fiyatlarından dolayı elimi sürmüyorum.

Her neyse, etkinliklerden DC premium varken de para kasabilirsiniz. Üstüne bir de DC premium sayesinde para kasarsınız.

Örnek vereyim.. Benim 4 tane charım var - 71 - 78 - 80 - 80, en son DC prem varken extradan drakilere giriyordum tam 12 tur ediyor. 30-40m arası Weapon Breaker kasıyordum.. DC premium zaten hakkını veriyor..

Ancak oyunu yarı ücretli hale getirmek, multi pazarcılığı, multi JR'ciliği ve illegaliteyi bitirmek için bize yardımcı olabilir. Bu konudan alınacak, işlevsel tek düşünce "Günlük pazar kurabilme süresi, Haftalık etkinliklere giriş hakkı veya etkinliklerden alınacak ödüller - premiumlara göre düzenlenebilir" olacaktır.

Aha sana hakkıyla yorum.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by IamBone View Post
    Konuyu okudum. Bu arada selam ben sadece etkinliklere giren mage. Benim DC premium alarak char dizdiğim zamanlarımda oldu, şuan aşırı pahalı pus fiyatlarından dolayı elimi sürmüyorum.

Her neyse, etkinliklerden DC premium varken de para kasabilirsiniz. Üstüne bir de DC premium sayesinde para kasarsınız.

Örnek vereyim.. Benim 4 tane charım var - 71 - 78 - 80 - 80, en son DC prem varken extradan drakilere giriyordum tam 12 tur ediyor. 30-40m arası Weapon Breaker kasıyordum.. DC premium zaten hakkını veriyor..

Ancak oyunu yarı ücretli hale getirmek, multi pazarcılığı, multi JR'ciliği ve illegaliteyi bitirmek için bize yardımcı olabilir. Bu konudan alınacak, işlevsel tek düşünce "Günlük pazar kurabilme süresi, Haftalık etkinliklere giriş hakkı veya etkinliklerden alınacak ödüller - premiumlara göre düzenlenebilir" olacaktır.

Aha sana hakkıyla yorum.
    Sinsi mageee tıssssss neymiş dc premiumlularin draki avantaji varmıs 4 char 30-40m birakiyormuş. sinsi mage eğer draki her gün 40m biraksa dc premium alır. bu onların en buyuk ozelligidir. draki 4 chara sansliysa maximum 7-10 weapon birakir. kimi zaman 4 chara hiç bırakmadığıda olur ilk chara 5 tane atip digerlerine atmadigida olur. kisaca pot masrafini dusunce 0m-20m alirsan drakiden şükret. bir sinsi mageyle asla başa cikamam o yüzden je diyip geçiyorum seni. buradan Dc premium pus alan okculara warriorlara sesleniyorum. 1 bronze 1 mage yeterli. ayda 400tl pus masrafi yapip 10-15m draki için kimse harcamaz. arkadaşlar uyanik olup bir şeyler yapmaliyiz bu başlık altında.
    DC PREMİUM ETKINLIKLERI ILE BRONZE PREMIUM ETKINLIKLERI AYNI OLMAMALI.

ŞU LAFA BAKIN SEN DE O ETKINLIKLERE GIREBILIRSIN YETMEZ GIBI DRAKIDEN 30-40M ALIRSIN DIYOR UTANMADAN. DRAKIDEN HER GUN TEK CHAR ILE 30-40M SABIT ALAN BIR TANE ADAM GOSTEREMEZSIN. BUNCA ADAM BI TON PUS BIR TON NPOINT HARCARKEN 1 BRONZE PREMIUMLA BUKADAR FARM FAZLA.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Sorun tespiti kesinlikle doğru ancak çözüm önerisine katılmıyorum. Çünkü çözüm sıradan oyuncuyu oldukça etkilerken, diğeri 10x kazanıyorsa 5x kazanacak, hatta dediğinin aksine 20 pc ile istediği kârı elde edemiyorsa 25 PC'ye çıkacak. Ona koymayacak, yönetim bizzat bu konuda mücadele etmediği sürece o bunun yolunu her türlü bulacak.

Ayrı şu oyuncu tipini de unutmayalım, ki ben de onlardanım onları temsilen yazayım: 83 level orta-üst seviyede dizili bir karakterim var. Hafta içi sadece Chaos-JR girerim, hafta sonu da oyunda yapılabilecek diğer şeyleri yaparım. Bu karakteri de böyle dizdim. Benim premium almam çok gereksiz, exp kasmam, farm yapmam, niye buna mecbur kalayım ki?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Sorun tespiti kesinlikle doğru ancak çözüm önerisine katılmıyorum. Çünkü çözüm sıradan oyuncuyu oldukça etkilerken, diğeri 10x kazanıyorsa 5x kazanacak, hatta dediğinin aksine 20 pc ile istediği kârı elde edemiyorsa 25 PC'ye çıkacak. Ona koymayacak, yönetim bizzat bu konuda mücadele etmediği sürece o bunun yolunu her türlü bulacak.

Ayrı şu oyuncu tipini de unutmayalım, ki ben de onlardanım onları temsilen yazayım: 83 level orta-üst seviyede dizili bir karakterim var. Hafta içi sadece Chaos-JR girerim, hafta sonu da oyunda yapılabilecek diğer şeyleri yaparım. Bu karakteri de böyle dizdim. Benim premium almam çok gereksiz, exp kasmam, farm yapmam, niye buna mecbur kalayım ki?
    Valla sen de bir sorun olmalı. çünkü çok detaylı anlattım. dedim ki sana pazarcılar kar ve zarara göre oynar. adam evine fazladan kar etmek icin 10tane internet baglantisi yapiyor ki 2 free user girisinden yararlanarak bronze premium bile almamak icin. sense demissin ki 20pc ile istedigi kari yapamiyorsa 25e cikarir. 20pc icin 20dc premium almasi imkansiz adam daha preye para vermiyor 20dc pre alcak kar etmek icin 25 dc pre mi alcak önerim bence gayet makul. anlayana ve bu işlerden çıkar sağlamayanlar için tabi

ayrica farm yapmiyorsan exp kasmiyorsan premiun almiyorsan alma? madem farm veya exp amacin yok ozaman bu konu seni ilgilendirmez? sen premiumsuz gir tum etkinlkklere keyfine bak adamlar her ay 300tl 500tl yatirsin npoint olarak senle ayni seviyede mi etkinliklere girmesini hak görüyorsun? ozaman komple premium kalksin madem öyle herkes eşit olsun. bir tarafta sen premiumsuz etkinlik kaçirma diger taraftan dc preli adam da etkinlik kacirmasin aranizda ki fark ne? eslantta saatte 6m dc preye biraktigi çöp mu fark? 6 saat dc pre farmla 30m kaldiriyorsunuz desen sende bronze premiumla yarisini kaldirabiliyorsun? pardon sen premiumsuzdun de mi ozur dilerim ama dc pre + puslu adamin senden farki sadece elle yaptigi saatte 6mlik farm mi? adalet bunun neresinde? senden daha fazla gb kasip karakterini gelistirmek istese bir adam 5 saatte 30m fark atcak parmaklari kopcak
    Last edited by uon; 05-16-2019 at 06:52 PM.