Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 52
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Sinsi mage ve pazarci tayfa hatta 10pc afk Jr tayfa orgutlenmis tısss sizi gidi sizi

Senior Member
    Kardeşim bence sen bu tür küçük konulara takılma, çık dışarı bi gez dolaş hava al.Bu oyun seni yer bitirir Bak şimdiden kemirmeye başlamış bile...

Senior Member
    Quote Originally Posted by taylanbasar View Post
    seni silkseler düzelmezsin..
    Genelde çevremde taylan ismindekilerin yaşı 16 -18 arası olmasına vererek bu iğrenç yorumunu kınıyorum. İlk entrymin son cümlesinde belirttim. seviyeli yorum yapalım diye

@gamesdepot rica etsem arkadaşla ilgilenir misiniz? bir harfi değiştirdi diye (ergence) bana küfür etmiş olduğunu herkes biliyor.

ayrıca bukadar kudurmanın sebebini şuna bağlıyorum

Quote Originally Posted by taylanbasar View Post
    BENMDE 79 level okçum var aynen yamuk bowu var gayet iyi işler çıkarıyoruz.sen bu döner ayran diyenlere aldırma.kişinin fikri neyse zikri de odur.herkes ağlar alış bence bak kaç kişi gb satıyor demiştir bile sana

dedim ya, bu işten çıkar sağlayanlar saldırcak, hakaret edecekler diye onlardan birisin seni ciddiye almıyorum ^^

Quote Originally Posted by uon View Post
    ne besinlerin oksitlenmis kalintisini yersen ye

burada anlatmak istediğimi anlayacak gayet zeki gm ve moderatörler var. eminim yakin zamanda aralarinda bu konuyu tartisip bir şeyler yapacaklardir. Bedava etkinlikten neredeyse bedel ödemeden pazar yapmak bu oyunun kanayan yarasiysa dc premium almak zorunda kalacaksini bir gün. şuan rüzgar sizden tarafa esiyor bir gün bu beleşciligın bedelini ödersiniz insallah Bu arada çenene oksitlenmiş besin bulaşmış git sil öyle yaz
    @gamesdepot İLGİLENİR MİSİNİZ arkadaş B*k demek yerine uzatıp ergence yazmış bir başkasından da aynı sertlikte cevap gelmiş adil bir şekilde 2 tarafıda cezalandırmanızı talep ediyorum.İyi çalışmalar

Quote Originally Posted by kivirbas4 View Post
    Genelde çevremde taylan ismindekilerin yaşı 16 -18 arası olmasına vererek bu iğrenç yorumunu kınıyorum. İlk entrymin son cümlesinde belirttim. seviyeli yorum yapalım diye

@gamesdepot rica etsem arkadaşla ilgilenir misiniz? bir harfi değiştirdi diye (ergence) bana küfür etmiş olduğunu herkes biliyor.

ayrıca bukadar kudurmanın sebebini şuna bağlıyorum

dedim ya, bu işten çıkar sağlayanlar saldırcak, hakaret edecekler diye onlardan birisin seni ciddiye almıyorum ^^
    yamuk bowla güzel işler çıkarıyorum diyen birinin bu dc konusunda ağlamanla alakası ne acaba? saçma sapan bi alaka kurmaya çalışmışsın kardeş.bu oyun free to play yani isteyen istediği itemle istediği şekilde oynayabilir.zoruna gitmiş ki adamın eski postlarını aramışsın.sana tavsiyem bu aşağılık psikolojisinden kurtul.Dışarda kocaman bir hayat var.

güzel konu

Member SmallDarbe's Avatar
    Nickname
    Earendil
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    arkadas ilk kez dc pre çekmiş ve dc prenin dier preler içerisinde böyle töbe estafrullah tanrı gibi bişey olmasını istiyor anladığım kadarıyla

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    magelerin çok avantajlı ve ağladığı kısmına kadar okudum.
    boş bi konu okumayın.

Junior Member
    Beğendim....

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam. Amacın ne ?
    Oyunun ilk zamanlarında 3 gün bedava bronz pre vardı ?
    Plat Pre varmıydı hatırlamıyorum.
    Şimdi oyun sahibi çıksa deseki:
    Oyun yeni başlayanlara bronz pre hediye ediyorum. Hemde 1 HAFTALIK. (olmaz ama oldu diyelim)
    Bence oyun yönetimi ilk giren her çara 1 haftalık bronz pre vermeli.
    Adam zaten 400 keşh yüklemiş. Neden küçük bir gift 1 aftalık bronz pre ile ödüllendirilmesin ?
    Şimdi yönetime ilham gelse ve yine ilk kayıtlı çarlara 3 gün / 1 hafta bronz pre verse.
    Senin halini düşünmek bile istemiyorum
    Küçük hesaplar peşinde koşmayın.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-19-2019 at 05:15 PM.