Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Mythril - Dragon Piyasası Hakkında .

Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşlar , pazarda 2-3 tanesinin gazına gelip ucuzdan çıkarmayın elinizden yazıktır . Bu görev eskisi gibi 2 tanede 1 tane verse eyvallah , ama 7 günde 1 tane alacaksınız , oda +4 e atarken yanacak Warrior gögüslük , boot'a birşey diyemem onlarında piyasası tabiki diğer parçalar seviyesinde olmalı , ama bütün parçaları gaza gelip ucuzdan satmayın , sonuçta krowaz gelmedi
    Last edited by Khenarth; 05-16-2019 at 12:32 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşlar , pazarda 2-3 tanesinin gazına gelip ucuzdan çıkarmayın elinizden yazıktır . Bu görev eskisi gibi 2 tanede 1 tane verse eyvallah , ama 7 günde 1 tane alacaksınız , oda +4 e atarken yanacak Warrior gögüslük , boot'a birşey diyemem onlarında piyasası tabiki diğer parçalar seviyesinde olmalı , ama bütün parçaları gaza gelip ucuzdan satmayın , sonuçta krowaz gelmedi
    sanırım elinde setler var
    Last edited by Khenarth; 05-16-2019 at 12:33 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    sanırım elinde setler var
    Yok diyecem var diyeceksnin , benim niyetim serverda farm adına olan 2 yer var , birisi bahçe , birisi boroo - balrog slotu . Bu şekilde onlarında bi anlamı kalmicak . Nerde bu insanlar pus masrafını karşılayıp item dizecek kendilerine ? Herkes mi TL basacak ? Şöyle mantıklı düşünelim : 7 Günde 1 parça alacaksın , oda +1 ? Şansına +4 - +5 - +6 ya geçecek ki , sonra 7 ye deniceksin trinasız oda ? Sence kaç ay sürer +7 set yapılması ? Benim matematiğim yetmedi de .

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBloWWWWW View Post
    bu konu ile piyasayı yükseltemessin pazarda pm dene haha

Senior Member
    Quote Originally Posted by KIRIKDOKUK View Post
    bu konu ile piyasayı yükseltemessin pazarda pm dene haha
    Yoksa sende 3 aydır cz yaratıklarında olmasına rağmen +6 set bile yapamamış , görevle 5 ayda +7 set yaparım diyen acizlerden misin ?

Junior Member
    yok ben sosyal bir insanım hayatım oyundan ibaret değil arada bakıyorum. A sosyal olan sensin ))

Senior Member
    Quote Originally Posted by KIRIKDOKUK View Post
    yok ben sosyal bir insanım hayatım oyundan ibaret değil arada bakıyorum. A sosyal olan sensin ))
    O zaman forum pokeliği yapma çık dışarıda gez sosyal hayatını yaşa kardeşim . Burda gelip konuşmak için konuşma .

Senior Member
    renkli yazı forumda serbest mi ? ikili atışmaların olduğu konular sabitleniyor mu ? pazar alanı bölümü burası mı ? kimin neyse neyi sattığından kime ne ? konu gereksiz değil mi ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    kardeşim. neden kırmızı yazıyorsun? bu yasak. düzgün değiştirilmemiş siyah yazı ile yazman lazım.

Senior Member
    Renkli yazmayı bilmeyenlerle dolmuş burası vay be Öğreteyim isterseniz bilmeyenlere Bu forumun moderatörü , admini var size ne oluyor arkadaş ? Nerenin muhtarısınız söyleyinde çayınızı içmeye gelelim ?