Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Vega server kayit problemi hakkinda acil..

VEGA SERVERINA ZATEN KAYITLIYDIM KARAKTERİMDE VAR ANCAK 1 AYDIR İŞ YOĞUNLUĞUM YÜZÜNDEN GİREMİYORDUM ŞİMDİ TEKRAR VEGA SERVERINA KAYIT OLMAK İSTİYORUM BÖYLE BİR UYARI İLE KARŞILAŞIYORUM cep numaram 0530 313 53 61 ilgilenirseniz sevinirim.

Bu telefon numarası zaten başka bir hesaba kayıtlı.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

NTTNow sistemine 1 Telefon/Sim ile bir hesap kayıt edebilirsiniz. Yani eski kullandığınız telefon numarasını yeni hesap için kullanamazsınız. Daha önce açmış olduğunuz hesap ile oynayabilirsiniz. Ya da hemen ulaşabileceğiniz telefon/Sim ile yeni bir NTTNow bağlantısı yapabilirsiniz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    kullandığım telefon numarası zaten önceden bu hesapta kullandığım numaradır yeni bir numara değil eski bir numaram kullandığım hesapta sadece bu hesapta kullandım ben bu numarayı

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Yazdığınız yazı şu "VEGA SERVERINA ZATEN KAYITLIYDIM KARAKTERİMDE VAR ANCAK 1 AYDIR İŞ YOĞUNLUĞUM YÜZÜNDEN GİREMİYORDUM ŞİMDİ TEKRAR VEGA SERVERINA KAYIT OLMAK İSTİYORUM" burada belirttiğiniz durum yeni kayıt yapmak istiyorsunuz ve yapamıyorsunuz. Bu durum dediğim gibi normal bir durum çünkü eski telefon numaranız farklı bir hesapta kayıtlı ve bu numarayı yeni hesap için kullanamazsınız.

Ayrıca foruma yazdığınız hesabı kontrol ettiğim zaman, bu hesabın NTTNow kaydının olmadığını görmekteyim. Daha önce NTTNow kaydı yaptığınız doğru hesaba giriş yaparsanız yeni sunuculara giriş yapabilirsiniz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn