Page 37 of 40 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast
Results 361 to 370 of 399
    Senior Member
    Quote Originally Posted by BaLaKGaZi View Post
    pthetank tüm bunlaırn suçlusu yetkililer . güncelleme düzensizlik getirdi ... suırda herkes tepkisini koyuyor . neden? çünkü mağpdurlar .. mage ile oynamamıs admalrda buraya girip. oh oldu iyi oldu deyip duruyor . kendi başlarına gelmemiş çünkü. oyun her gün yeni sıkıntılar cıkarıyor . bir kaç kendini bilmez çıkıp mob cekiyor yok quest kaçııypor . onların ceza yemesi gerekirken yetkililer çıkıyor tüm mage oynayanlara ceza veriyorlar mage yi çöp char yhapıyorlar .. umuyorum bu mağdur olan arkadaslar premiumları bitince bir daha oyuna para yatırmazlar ve nttgame zarar eder ve hata ettikleirni görürrler . eskiye dönmek isterler ama geç olur . bunca insnaın hakkını gasp ettiniz . oyundna soğuttunuz . hatayı gördüklerinde geç olacak...
    videodaki şahislar şuan halen bossları re-spawn ediyor. 1 tane yetkili bile müdahale etmiyor pes

Senior Member
    beklemekteyiz

Senior Member CatulGar's Avatar
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Sunucu 2'deki CZ haritasını kaldırmamakta ısrar eden Mgame saygılar.

Junior Member
    draki de boslar geri gidiyor yaratıklara nova atıyoruz ölmüyor silin mage karakterini olsun bitisin

Senior Member
    Quote Originally Posted by CatulGar View Post
    Sunucu 2'deki CZ haritasını kaldırmamakta ısrar eden Mgame saygılar.
    ne gerek var boşver, hergün birileri bırakıyor en son cash çekenler azalınca kafalarına dank eder kaldırıyoruz derler boşver devam etsinler bu kafada

Yine hüsran

Elveda nttgame 1 oyuncuyu daha kaybettın

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BaLaKGaZi View Post
    pthetank tüm bunlaırn suçlusu yetkililer . güncelleme düzensizlik getirdi ... suırda herkes tepkisini koyuyor . neden? çünkü mağpdurlar .. mage ile oynamamıs admalrda buraya girip. oh oldu iyi oldu deyip duruyor . kendi başlarına gelmemiş çünkü. oyun her gün yeni sıkıntılar cıkarıyor . bir kaç kendini bilmez çıkıp mob cekiyor yok quest kaçııypor . onların ceza yemesi gerekirken yetkililer çıkıyor tüm mage oynayanlara ceza veriyorlar mage yi çöp char yhapıyorlar .. umuyorum bu mağdur olan arkadaslar premiumları bitince bir daha oyuna para yatırmazlar ve nttgame zarar eder ve hata ettikleirni görürrler . eskiye dönmek isterler ama geç olur . bunca insnaın hakkını gasp ettiniz . oyundna soğuttunuz . hatayı gördüklerinde geç olacak...
    Selam.
    Hayatımda hiç mage kasmadım amma magelerin yanındayım.
    Okçu kastım. Bende bıktım arkadaşım casting failed casting failed casting failed casting failed casting failed casting failed
    sanki bizim hiç sorunumz yok. dark purser atıyorsun casting failed yalnızz 350 mp gidiyor uçuyor uff oluyor. damage yok casting failed.
    power şut atıosun sekiyor hoop 1 dakka bekle skil dolacak bi bakıosun dolmuş atıyorsun tekrar puffff.
    bildiğin puff.
    sıfır/zero damage
    3/5 li gireyim diosun yine casting failed casting failed casting failed casting failed casting failed casting failed casting failed
    str pri kasıyorsun elind 21 hb +9 paper set +3 takılar draki giriyorsun int pri adam elinde kı.ı kırık +7 lupus hammerle drakide sıralamada seni ezip geçiyor.
    Biz ne yapalım şimdi.
    DRAKİ GİRMİYORUM. BIRAKTIM.
    OYUNU DA BIRAKMAYA AZ KALDI. BELKİDE ARA VERMEYE

Sende gelip benim yorumuma yorum at pls. Bekliyorum.

Ayrıca bu oyunu oynatanlar senin ve diğerlerinin çektiği pustan para kazanmıyorlar.
    Senin harcadığın MP pottan para kazanıyorlar.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-23-2019 at 05:29 AM.

Senior Member
    23.05.2019 yapilan güncelleme öncesi forumda açtiğim konu üzerine jr moblari için iyileştirmeler yapilacak dendi ama sabah jrsine bir giriyorum değişen bir şey yok!!!. Nerde bu iyileştirme ? Jrnin aranan kanlarinin (magelerin) artik çöp karakter olduğunun farkinda misiniz ?

Senior Member
    Şu kadar insanin sesine kulak verin artik,yeter be !