Page 36 of 40 FirstFirst ... 263435363738 ... LastLast
Results 351 to 360 of 399
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu yeni pazar takip şeyi direk adamın üstüne ışınlanıp çekebiliyormuyuz itemi ? Eskiden olan o item gibi ? Değilse eğer çok saçma olmuş...

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Bu yeni pazar takip şeyi direk adamın üstüne ışınlanıp çekebiliyormuyuz itemi ? Eskiden olan o item gibi ? Değilse eğer çok saçma olmuş...
    Hayır çekemiyorsun. Sadece aradığın itemin buy pazardaki günlük olarak ortalama alış fiyatını görüyorsun. Mesela trina'yı son 3 günde veya son 1 haftada kaça buy kurmuşlar onu öğreniyorsun. Sell pazarda kaça satıldığını öğrenebilsek yine işlevli olurdu ama bu şekliyle pek bi işe yaramıyor bana kalırsa.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Hayır çekemiyorsun. Sadece aradığın itemin buy pazardaki günlük olarak ortalama alış fiyatını görüyorsun. Mesela trina'yı son 3 günde veya son 1 haftada kaça buy kurmuşlar onu öğreniyorsun. Sell pazarda kaça satıldığını öğrenebilsek yine işlevli olurdu ama bu şekliyle pek bi işe yaramıyor bana kalırsa.
    Selli bile göstermiyorsa afedersin de tamamen çöp bir özellik bu gelen güncelleme... Kaldı ki adamın üstüne ışınlanıp çekmemiz gerek itemi.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Geçen gün yayında GM arkadaş Raven Harpy slotunu lureledi ve kesti.Bizim "Vay canınaaaaaa." falan dediğimizi düşünür gibi bir yüz ifadesi vardı. Ondan ricam aynı mage ile bi Draki Kulesi bitirmesi, bir de Eslant'ta 2 slot Dark Stone luresi. Draki sırasında üzerini full mp giyip, full sc basabilir. Eslant'taki lure sırasında da yanına 6 mage+ 1 priest daha alabilir. Bunları bir de kayda alıp yayınlarsa çok sevinirim. Ben Diez serverındayım, 6-7 ay önce başladım. 83 levelim. Raven Harpy'de exp kasmam zor olur Ne yapmalıyım yani 83/5 olmak için. Ringte karakter mi satın almalıyım? Bu güncellemedeki ana amaç nedir, neden açıklama gelmedi? Tek söylenen kesme tarzınızı değiştirmelisiniz. Warrior gibi mi keseyim? Mantıklı olan çözüm bu mobların agresifliğini yok etmekken bu anlamsız güncellemenin sebebi nedir? Farmı yok etmek için bir adım daha mı atıldı? Bu şekilde oyuncu kaybediyorsunuz, bilginiz olsun.

Junior Member
    Bugün Ki bakımda bu luring saçmalığı kalkar umarım yoksa pre almıcam oyunu birakicaz

Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    geçen gün yayında gm arkadaş raven harpy slotunu lureledi ve kesti.bizim "vay canınaaaaaa." falan dediğimizi düşünür gibi bir yüz ifadesi vardı. Ondan ricam aynı mage ile bi draki kulesi bitirmesi, bir de eslant'ta 2 slot dark stone luresi. Draki sırasında üzerini full mp giyip, full sc basabilir. Eslant'taki lure sırasında da yanına 6 mage+ 1 priest daha alabilir. Bunları bir de kayda alıp yayınlarsa çok sevinirim. Ben diez serverındayım, 6-7 ay önce başladım. 83 levelim. Raven harpy'de exp kasmam zor olur ne yapmalıyım yani 83/5 olmak için. Ringte karakter mi satın almalıyım? Bu güncellemedeki ana amaç nedir, neden açıklama gelmedi? Tek söylenen kesme tarzınızı değiştirmelisiniz. Warrior gibi mi keseyim? Mantıklı olan çözüm bu mobların agresifliğini yok etmekken bu anlamsız güncellemenin sebebi nedir? Farmı yok etmek için bir adım daha mı atıldı? Bu şekilde oyuncu kaybediyorsunuz, bilginiz olsun.
    İmzami atarim bu yazinin altina

Senior Member
    Selamlar. Adamlar mage gİbİ bİr karakterİ ÇÖp etmİŞler surda bİrkaÇ oyuncu cikmis oh olmus ne gÜzel deyİp gezİyor onlar kendİleİrnİ bİlİyor. Sen mageyİ warrİorla neden kiyasliyorsun warrİorla pk da kralsiniz eee bos gİbİnde ÖlmÜyorsunuz . Defans saĞlam can fazla mage İle nedne kiyasliyrosunuz . Mage bosun gİbİnde tek yer en fazla 2 . Pk da asastan tek yer veya 2. Defans yok bu karakterde bİ farm yapaİblİyordu . Onuda elİnden aldiniz. Kİme hİzmet bÖyle bİr gÜncelleme yaptiniz . Ve israrla devam edİlecek dİyorsunuz. Bİ yandna reklamlar yapiyrosunuz oyunun dİĞer yandan oyunculara oyun oynatmiyorsunuz. Ko--xperler eetraflarda gezİyor . Sİzİn konunuz magelerİ bİtİrmek olmus . Alanla kesemeyecekse mage o zaman warİroa verdİĞİnİz defansi mageyede verİn o zaman eŞİtlensİn . Bunada yok dersİnİz . Neyse hayirlsii bakalim . Mİllet premİum almasa oyuna para vermese nasil gerİ getİrİrsİnİz.. Ama o zamanda gec olcak mİlleİt kÜstÜrÜn sİz.

Senior Member
    https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=0zrPBjFP5G0 BUYRUN ARKADAŞLAR YENİ GÜNCELLEME. 2 MAGE ALTIMIZDAN 1 HAFTADIR BOSSLARI KAÇIRIP RE SPAWN ETTİRİYOR. ŞİKAYET EDİYORUZ BAN YEMİYORLAR. BUNUN MANTIĞI NEDİR BİRİSİ İZAH EDEBİLİR Mİ?

Yapacağınız güncellemeyi emi magenin ne anlamı kaldı ?

Nasıl bir beyin özürlülüğü bu la.

Senior Member
    pthetank tüm bunlaırn suçlusu yetkililer . güncelleme düzensizlik getirdi ... suırda herkes tepkisini koyuyor . neden? çünkü mağpdurlar .. mage ile oynamamıs admalrda buraya girip. oh oldu iyi oldu deyip duruyor . kendi başlarına gelmemiş çünkü. oyun her gün yeni sıkıntılar cıkarıyor . bir kaç kendini bilmez çıkıp mob cekiyor yok quest kaçııypor . onların ceza yemesi gerekirken yetkililer çıkıyor tüm mage oynayanlara ceza veriyorlar mage yi çöp char yhapıyorlar .. umuyorum bu mağdur olan arkadaslar premiumları bitince bir daha oyuna para yatırmazlar ve nttgame zarar eder ve hata ettikleirni görürrler . eskiye dönmek isterler ama geç olur . bunca insnaın hakkını gasp ettiniz . oyundna soğuttunuz . hatayı gördüklerinde geç olacak...