Page 35 of 40 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 341 to 350 of 399
    Senior Member
    bronze pre var ben pazar buy görüntüleme şeysini kullanamıyorum

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bugünkü canlı yayında GM Khenarth'ın son açıklamasına göre UTC, Draki, Juraid Mountain ve FT haritalarındaki mobların geri kaçma mesafesi değiştirilecekmiş, başka değişiklik olmayacakmış. Tarih vermedi ama bu hafta ya da önümüzdeki hafta bakımda düzeltilir.
    Eslantta quest kesemiyoruz ikide bir res oluyor Pk dışında mage oynamam herhalde warrior yapmam lazım 83/5 devir warrior devri devir WarriorKo devri.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Eslantta quest kesemiyoruz ikide bir res oluyor Pk dışında mage oynamam herhalde warrior yapmam lazım 83/5 devir warrior devri devir WarriorKo devri.
    Mage alan skillerini zaten çok uzağa vuruyor. Hem de alan geniş. Magenin alan atma mesafesi warriorun alan atma mesafesi gibi olmalı. Mevcut sistemde warriorler çok eziliyor. Magenin alanı hem geniş, hem uzağa vuruyor. Düzeltmeleri lazım

Senior Member espanyol35's Avatar
    Nickname
    Espo
    Class
    Warrior
    Server
    Helios
    Race
    El-Morad
    Merhabalar arkadaşlar öncelikle 16 mayısta gelen pach hakkında konuşmak istiyorum yaratıkları çekme işlemini kaldırdınız harika bunu neden sadece büyük yaratıklara yapmadınız misal questler gibi balog boro ds tb tc gibi tek sorun bunlarda boss larıda dahil edin buna mageler tek kesemesin . iyi arakdaş yaptıgını bütün herşey art niyetli kullanılıyo veya yapılan işler art niyetli . cz de boss kesiyorus yüzde 10 canı varken 2 okçu terse kaçırıp canınıca fulletiyo devamlı nerde adil düzen nerde adalet. hele draki kulesine ne demeli ordaki yaratıkları çekip lüferemi indircez 2 metre gider gitmez hp ler geri doluyo sırf işkence oyunu oynuyan kesimin cogunlugu 2004 ten beri oynuyan insanlar bizim artık ona sabret buna sabret gücümüz kalmadı bir bir bırakıyoruz bırakmaya devam edicez sırf bu düzenleme degil resmen rezil olan bi güncelleme GOT un final bölümü ile aynı tadı verdi 9 yıl boyunca bekle bekle pffff. madem samımimi siniz bu yaratık düzenlemelerinde şu cz deki bf yaratıkları her kesildiginde cz de random yerlerde çıksın boss larda random çıksın. sizin bu mantıgınız bizi öldürüyo herkesi bi araya toplama yok pk olsun yok bilmem ne. tek oynamak imkanı yok illa bi çete mensubumu olcaz zevk almıyoruz ben şahsen zevn alamıyorum artık yani sogudum. cz bahçeye çökenlerin ekmegine yağ sürüyonuz. fark etmiyo artık para verip rezil olmak istemiyoruz zaten premiyum fiyatları belli 300 Tl ye her ay bi oyuna para verilmez ben veremem artık bütçem bunu kaldırmıyo bizler sorunlarımız burda yazıyoruz ki siz yöneticiler bunlara çare olun diye.

yapacakları sadece şu agresifliği kaldıracaklar ve herşey yoluna giricek 1 2 okçu mob cekti diye sen koskoca oyunun dengesini değiştiremessin resmen mageyi öldürdüler mageler birbir bırakıyor yada girmiyor oyuna heves kalmadıki ben premium almadım almayıda düşünmüyorum ben her ay oyuna 400 500 TL yatırmak zorunda değilim valkrydi pathosuydu premiumuydu kanadıydı ben niye alıyım charımda item yok ven pusa para yatırıyorum enayiyiz cz de zaten mage günah keçisi zaten farm yapamaz her yere melee çökmüş mage nasıl farmlasın pk atamıyor meleeler kafasına alan basıyor 5k 6k boş hp li charlar yerde warrior zebellah gibi çöküyor tepelerine okçuların mesafesi o kadar cokki mage ulaşamıyor zaten imkansız ya üstüne magenin sürekli elini kırıyorlar nova bile atamıyor

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Amaç lure ile exp kasanların expe yatırılması değil sen hâlâ anlamadın mı?
    Sadece magelerin zararına olan bir güncelleme de değil. Okçum ile czde gezerken arada sırada bahçeden pride kaçırıp hemen bahçenin yanındaki tepede kesiyordum, şimdi bu güncelleme bana diyor ki solo okçu olarak git o bahçede kasan warrior partiyi kes ondan sonra prideyi yerinde kes yani artık kaçamak bitti.
    Bunun tüm yaratıklara uygulanmasına gerek varmıydı? Cz'de kim genie ile exp kasıyor? Kim kimin üzerine yaratık çekti de expe yatırdı? Sadece moradon, emc/lufer ve eslantta olsa olmazmıydı? Draki, Jr, ft, utc için birşey demiyorum o bölgeleri zaten kabul ettiler düzenlenecekmiş. Umarım yakın zamanda yeniden bir düzenleme gelir.

Senior Member
    Yahu neden cevap vermiyorsunuz neden kale almıyorsunuz kaldırın mageleri kurtulalım 80 skili ile oynadınız yetmedi 70 ile oynadınız yetmedi 2 yaratık vurunca elini düşürdünüz yetmedi lureyi kaldırdınız. Evet şimdi sırası geldi mageleri kaldırın kurtulalım sinir stres sahibi yapıyorsunuz. Hayır anlamadıgım cevap bile vermiyorlar lureyi 40mtre yaparız 50mtre yaparız 15mtrede ne kesecez.

Senior Member
    Agresiflik kaldirmak yerine böyle anlamsiz bir guncelleme ile bu kadar oyuncunun tepkisini almak gerçekten kolay bir is değil. Oyunun genetiği ile bu kadar oynamak cok yanlis bence.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Yayınları izleyin arkadaşlar. Konuyla ilgili Knearth konuşuyor. Söylediğimiz şeylere açıklama veya açıklık getirmiyor. Sadece söylediği şu; FT-Draki-UTC-Jr ile ilgili bazı düzenlemeler yapılacak gerisi (cz-eslant-emc-lufer) aynı kalacak. Patch geri alınmayacak. Ne hedefliyorlar kestirmek zor ama sadık KO kitlesini kaybetme riski olan bir işe giriştiler bunu söyleyebilirim.

zaten mage farmlıyamıyordu bi eslantı vardı onuda bitirdiler hiç düşünmüyorlar bu güncellemeyi yapan düşünen uygulayan kişi kimse o şahsa söyleyin tedavi görsün böyle bir knight online düşmanı görmedim arkadaş