Page 21 of 40 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 201 to 210 of 399
    belki düzeltirler diye bekliyoruzda bakalım olmadı bırakıcaz mageyi oynamıcaz ben enayi değilim premiuma cashe para vermeye warriorlar size kastırsın paraları her yerde onlar var magenin farm alanı bile yok yazıktır günahtır ya

Junior Member
    güncellemenin düzeltilmesini istiyoruz umarım dikkate alırsınız.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Mage her zaman uvey evlat. Warrior evin en sevilen çocuğu surekli ayrim yapiliyor. 3 senedir açık olan tons of damage konusunda yuzlerce cevap yazı var ama ne fayda warrior mage katliamına devam ediyor.
    GM birisi canlı yayında 2 mage pt 1 meele partye katlediliyorsa sorun magelerde diyor. Magelerin o kadar güçsüz oldugunu itiraf etmesine rağmen mage nerf mage nerf.

Warrior/Genie lobisine inat bütün mageleri paramun ks party davet ediyorum. Magelerin %80i elle kasiyor. 7 mage gerekirse alan ile 2 spot döner, gerekirse 56 ile KS yapar.

Çözüm basit genie kullanan arkadaşlar kestigi mob sececek ve Moblar pasif hale gelecek. Son duzeltme güncellenmesinden sonra golemler pasif hale gelmişti.

#freemage

Senior Member iVibe's Avatar
    lure yapılıp char yatırılan moblar belli. sadece onlara düzenleme yapılması gerekirken birini uzatalım birini kısaltalım birini azcık daha uzatalım diye ayar yapıyorsunuz. bakın mesafe ayarı yapılacak mobları sayıyorum. dark mare, dread mare, titan, ds, quest bossları, boro balrog, tb, tc. bunlara mesafe sınırı koyun diğerleri eeeeskisi gibi olsun. zor değil.

ek olarak czde adam kesme görevi vermişsiniz kesilecek bölge 10 m^2 nerdeyse orda 15 adam kesmek ve 7 gün bunu yapmak sonrasında +1 mytril almak afedersiniz küfür gibi bişey. güzel bir şey yapmaya çalışıyorsunuz anlıyorum ama oyuncuyla dalga geçiyorsunuz resmen.

abi kafayı yiyeceğim daha yeni premium aldım yine bir güncelleme yine hayal kırıklığı... oyuna gireriz 3 dk ya atar,bir şey kesmeye çalışırız geri kaçar çözümler neden bu kadar saçma bu oyunda anlamıyorum çözmeyin daha iyi. chaosta duvar kalktı da noldu istesen zemini kaldır koxper yine kesiyor seni. mob çekme var diye berbat ediyorsunuz tp skill i de kalksın goleme falan tp yapılabilir bu düşünülmemiş. şaka gibi ya yine elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz ...

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quest Golem/Lard/Uruk/Trol lure çapı 25 Range
    Diğer tüm yaratıklar 75 Range
    Town çevresi tamamen korumalı.Hangi yaratık gelse respawn olmalı.

3 madde olması gereken.

Quote Originally Posted by eryudes View Post
    merhaba arkadaşlar,

bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

[list][*]yaratıkların belirli alanlar içerisinde kalmasını sağlayan yama düzenlenerek yeniden eklendi.
    Juraid mountain - draki's tower içerisindeki bossların ve aşağıda listelenen yaratıkların uzaklaşma mesafesi diğer yaratıkların mesafesine oranla 2 kat daha fazladır.
    I
    yaa ne range i hocam 1 kere draki ye mage ile girdiniz mi yaratiga uzaktan 54 atiyorum hiç kipirdamadan cani doluyor mele gibi dibinden vurmazsam kesemiyorum birak 2 3 adim atip geri dönmeyi hiç yerinden kipirdamadan can doluyor eger uzaksam bu nedir verin ozaman 10k hp r ye damage 1k deff gidelim warrior gibi dibinden keselim napalim başka ama ben mage ile 5 tanesinin içine girip duramiyorum malesef

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    mageyi oyundan kaldırın olsun bitsin sizde uğraşmayın bizde

Junior Member
    Artık bi açıklama falan gelmesi lazım değil mi ya belli işte yanlış yapmışsınız kaç tane şikayet gelmiş bugun yarın halledecez bişey diyin insanlarda ona göre ayarlasın kendini bari

Junior Member
    Bu hafta sonuna kadar bi düzenleme gelmezse bizden de pes.! (Questler sayı azalsın ve bowl sınırı kaldırılsın)(mage ye dokunmayın)
    Last edited by SkCLucky; 05-17-2019 at 06:43 AM.