Page 19 of 40 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 399
    Quote Originally Posted by lAntagonist View Post
    saçmalık başka bişi değil öncelikle bazı haritalara geçince skiller niye buga giriyor. faydalı şeyleri düzeltseniz keşke.
    Faydasız olmalı nttgame için

Junior Member
    3 gun sonra server 2 lerde kapanir tamamm

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by jay_xvXhGJpt View Post
    bunun nedeni şu millet diyorya mageler ağlamaya başladı biz ağlamıyoruz aslında waıor asas ağladığı için bizim beceriler kaldırıldı biz hakkımızı savunuyoruz

80 level mageyim 12 dk biten draki 21 dk da zor bitti D: atlara geldim kacıyorlar arasına girdim mecburen kitlediler cıkamadım yattım kecilere nova atıyorum canları fulleniyor

yaa arkadas madem mob cekme sıkıntısı var şu mobların bir char yanına gelince atak yapmasın alt tarafı bunu yapıcaksınız yani True olanu False yapıcaksınız
    tam o konuya değincektim keçilere novayı attım sağa sola çil yavrusu gibi dağıldılar sonra yerlerine geçip canlarını fullediler lannnnnova atıyoz bana doğru gelceksiniz 150 kırmızı pot gitti 100 mavi wight 620 1 tane kırmızı pot 4.5 mavi 1.5 ulan elektrik bedava olsa lambayı kapatmaya üşenirler su bedava olsa musluğu kapatmaya üşenirler beyin bedava kullanan yok
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...

Senior Member
    Gm arkadaşlar az önce geldim eve bir draki gireyim hem exp alıyım hemde düşerse wb pot parası çıkar hesabı. Öyle saatlerce harpy filan lureleyen biri değilimdir. Vaktimde yok zaten. Bosslarda sıkıntı olmuyor genellikle. Genellikle diyorum şöyle bazen elini düşürürlerse adeta ışınlanmayı bulmuşlar gibi seri seri gelip geri gidiyorlar town atıp can fulleyip geliyorlar adeta. Hadi ona neyse çok az rastlıyorum bu duruma. Ama diğer katlardaki tek atılmayan moblar çıldırmış gibi hareket ediyor kat ortasındaki daireyi bilirsiniz. Özelliklede troll shaman harpy benzeri yaratıkların çıktığı dairenin dışına çıkmadan bile yaratık geri dönüp can fulleniyor. 1 nowada lureleniyor 2. nowayı atana kadar kesin 1-2 fire oluyor delirmişcesine gidip gidip geliyorlar. Atlara geldim 2-3 tanesi novalarla düşüyor eyvallah diğerine uzaktan 51-54-57-70 çalışayım diyorum sırasıyla 3 skili yiyor yanıma geliyor 4. skili atarken hop geri gidiyor aradaki mesafeyi şöyle izah edeyim 70 skilinin rangesi kadar bile hareket etmeden geri gidip canı fulluyor. Mageden yeteri kadar soğuttuğunuz için sadece drakilere girmek için bide jr siriusda ciddi anlamda mage eksiği olduğu için 2 etkinliğe girmeyi tercih ediyorum onun dışında bütün vaktimi yan charıma harcıyorum. Ama bu durumdan sonra bu oyuna mage oynayarak başlayan biriyim. Daha fazlasına tahammül edebileceğimi sanmıyorum. Bakın harpy ewil slotları filan umrumda değil, oralarda geçirdiğim süre jr beklerkenki 10 dakikayı geçmez günlük ama biz mageyiz gm arkadaşlar. Bizim olayımız uzaktan hasar cıkarmak yaratıkların dibine girip 56 çalışmak hele ki saçmalıktan öteye geçmez. Hani yine başka mmorpg lerden örnek vereceksiniz yine ya biz başka mmorpg oynamadık yada siz oynamadınız. Benim oynadığım oyunların çoğunda mageler uzaktan işlerini halleder canlar az olur dmgleri yüksek olur.Kolay ölür veya öldürür. Dediniz ki bize artık 16 kişiden aşşağıya pk çıkamazsınız ona eyvallah dedik sanki 12 mage 4 pri sürekli bulabilecekmişiz gibi. Sizden ricam ya düzgün bir ayar çekin yada hortlattığım konudaki gibi karakterlere job change imkanı sağlayın istemeyerekte olsa artık mage ile ilgili uğraşasım gelmiyor. Bir insan güncelleme notlarını açıp okurken gerilim filmi izliyormuş hissi uyandırılır mı? Her güncelleme notunda acaba bu sefer neyi mahvedecekler diye gerile gerile okuyorum. Drakide illa değişiklik yapmak istiyorsanız buglara çözüm bulun emin olun herkesin takdirini kazanırsınız. Kolay gelsin iyi akşamlar.

Oncelikle merhaba 10 yil aradan sonra ben ve yakin arkadaslarim oyuna baslama karari aldik . kendi halimizde exp kasiyorduk butun charlarimiz premiumlu ve genieli hadi droplari anladik ticareti engellemek icin lakin mage classina yaptiniz son guncelemenin ardindan en yakin zamanda oyunu birakacagiz slotlarda hayvanlar geri donuyor hangi amacla boyle bi hizmet getirdiginizi gercekten anlamak guc titan balog slotlarinda hayvanlarin canlari inmiyor ve surekli hayvanlar kendini resetliyor . sifirdan baslayan bir mageyi hangi slotu hizmete vermeyi dusundunuz lure yok hayvanlar canlari resetleniyor ... bir tek yer soyleyin 80 den 83 e kadar giden yolculukda diger siniflar haksiz avantajli olmasina ragmen siz mage sinifina yukleniyorsunuz . benim uzuldugum kisim birseylerin degistigini dusunmekti lakin oyunu tavsiye ettigim arkadaslarima uzuluyorum insanlar masraf yapip stress satin aliyor. tesekurler ntt game ve ekibi ...

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    oturarak mage kasıyoruz USKO farkı

Junior Member
    En çok eleştiri alan güncelleme sanırım.Oyuncu kaybı yaşanıyor , moradon pazar sayısı bile azalmaya başladı.İtem fiyatları çakılıyor.
    Benim eleştirimde quest olayı hakkında... 10 adet dark mtril taşına 1 adet quest vermesi ve yeni gelen 7 adet mtril taşı na +1 kıyafet vermesi.Bu itemler çok üst düzeyde değil.10 gün yada 7 gün emek vermek zaman kaybı ve zaten takas edilemeyen itemler.Bowl da belli alan içerisindde sabit tutulması duo ve solo oynayan kişiler için sıkıntı.Cz de aldığı her kill sayması gerekir.İlla ki bırakın diyorsunuz.O kadar cash alan birisi olarak bu güncellemeden sonra bizde bırakmayı düşünüyoruz.Yönetim olarak karar vericilerin tüm oyuncu topluluğunu dikkate alması gerekir.!

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Güzel güncellemeler umarım bu tarz güncellemelerin devamı gelmeye devam eder.

Member AryaDeJeaninne's Avatar
    Nickname
    LUCIF3R
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yani gerçekten anlam veremiyorum. Bunu yapmanızın sebebi paramuna çekilen moblar olamaz ya, başka bir sebebi olmalı. Hayır yaptıklarınız da doğru değil ki. Yaratığa novayı vuruyorum hiç biyere kıpırdamıyo ama canı full. damage gözüküyor aşağıda. Yine çekiyorum bir kere gelmiyo diyorum ki sınırı burası, sonra ebesinin nikahına geliyor . Bunun hiçbir izahı yok ya. Bi oyun oynayacağız işten sonra bi stress atalım diyoruz onu da kursağımızda bırakıyorsunuz. Ortaokula giden çocuğa desen ki böyle bi durum var sıkıntı olan yaratık 5 -6 tane, der ki sadece onların alanını küçültelim der. Ama karşımızda kocaman adamlar var ve biz derdimizi anlatamıyoruz. Yani o kadar sinirliyim ki . Yani neresinden tutsak elimizde kalıyor. Buraya yazmak isteyip yazamadığım şeyler var . Diyin ki bizim elimizde bunu değiştirecek güç yok(ki olduğunu biliyoruz), o zaman efendi gibi bu oyun oynanmaz artık diyip silelim.

Artık umudum da kalmadı.Biz yanlış yaptıkta demiyorsunuz. Bebeğin ağzına emzik verir gibi 'biraz daha artırırız mesafeyi' diyosunuz. Pre bitene kadar biraz pazar yaparım. Knight online NTTGAME in elinden çıkana kadar ara veririm. Ne de olsa knight online bırakılmaz ara verilir.

Junior Member
    Öncelikle herkese hayırlı geceler diliyorum. Ben bu oyuna 2006 yılında başlamış iyisiyle kötüsüyle dönem dönem aralar vermiş, canım çekmiş steam serverlarında oynamış, canım çekmiş gelmiş yeni serverlarda oynamaya başlamış birisiyim. Benim söylemek istediğim bundan 10 sene önce de slota mob çekip karakter yatırma mevzuları vardı 5 sene önce de vardı (ki benimde belki defalarca yatmışlığım olmuştur) şu anda da var. Bunca zaman slota mob çekme ile ilgili birşey düşünülmemiş ne olduysa son 1 - 1,5 aylık zaman zarfında böyle alelacele birşeyler yapılmaya çalışılmış (yapılmış diyemiyorum maalesef) buda birçok oyuncunun doğal olarak tepkisini almıştır buna bende dahil. Düşünce güzel eyvallah kimse bir karakteri bozuk tarafından yatırılmasın ama böyle saçma sapan bir güncelleme ile de bu durum kapatılmaya çalışılmasın. Belki de biraz izlenmesi olan bir yayıncı olsaydık en ufak tepkimizde güncelleme hemen geri çekilirdi malum yaşanmamış birşey değil! Bu şekilde absürd güncellemeler düzeltilmez ve devam ederse olacaklar bellidir zaten pus fiyatları da ortada server birleştirmekten birleştirecek server bulamaz duruma gelirsiniz.