Page 33 of 40 FirstFirst ... 233132333435 ... LastLast
Results 321 to 330 of 399
    Lure olayını yalnız mageler için mi yaptılar bilmem ama draki ve jr de her job her gün kanser oluyor. Canı %5-10 gelmiş mob can fulleyerek geri kaçıyor. Drakide ve jr de moblar ışık hızında kafayı yemiş gibi kendi kendilerine sağa sola uçuyorlar. Zaten oyunda grafik olarak bir sürü kusur varken bir de bu olay iyice kaliteyi düşürdü.
    Yıllar önce exp slotlarına çekilen balrog-quest gibi mobların range i kısıtlansa hem bu kadar insan boşa expe yatmazdı hem de bu fazlasıyla yeterli olmuş olurdu.

Sadece bir yetliki, drakide 4. kat 3. odadan sonra sırası ile alanla mob kesmeye çalışsın. Kolay gelsin

Senior Member
    bowl 15 kill görevindeki alanı okadar kısa tutmuşsunuzki okçu olduğum için 40 metre rangemi kullanıp kestiğim adamları bile saymıyor böyle birşey düne kadar yaşanmıyordu aşırı saçma bi olay olmuş, siz istiyorsunuzki herkes warrior olsun sadece torment düştü komutuyla yere vursun fakat bir güncelleme yapıyorken diğer joblarında olduğunu hatırlamanız gerekiyor. (hakaret veya rencide edici bir kelime kullanmadım UMARIM BAN YEMEM)

Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    bowl 15 kill görevindeki alanı okadar kısa tutmuşsunuzki okçu olduğum için 40 metre rangemi kullanıp kestiğim adamları bile saymıyor böyle birşey düne kadar yaşanmıyordu aşırı saçma bi olay olmuş, siz istiyorsunuzki herkes warrior olsun sadece torment düştü komutuyla yere vursun fakat bir güncelleme yapıyorken diğer joblarında olduğunu hatırlamanız gerekiyor. (hakaret veya rencide edici bir kelime kullanmadım UMARIM BAN YEMEM)
    Wariorlara laf mı söyledin sen vatan haini ilan edilebilirsin her an, dinden çıkmışsın zaten hepimiz tapmalıyız wariorlara tiz kellesi vurula!

Senior Member
    Düzelir umuduyla bilgisayara format atmaktan bıktım ben artık. Şu dc bile vermeden donup yanıt vermiyor dedikten sonra oyundan atma olayına çözüm bulacakmısınız?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

• Yaratıkların belirli alanlar içerisinde kalmasını sağlayan yama düzenlenerek yeniden eklendi.
      Juraid Mountain - Draki's Tower içerisindeki bossların ve aşağıda listelenen yaratıkların uzaklaşma mesafesi diğer yaratıkların mesafesine oranla 2 kat daha fazladır.
      Harpy
      Raven Harpy
      Crimsong Wing
      Falcon
      Stone Golem
      Giant Golem
      Evil Wizard
      Aionclo
      Death Wizard
      Doom Knight
    • Eşya Fiyat Takip aracı oyuna eklendi. Premium üyelik sahibi oyuncularımız bu araç sayesinde bir eşyanın pazar içerisindeki fiyatlarını ve ortalamasını artık görebilecekler! Sistem aynı karakterler arasında yapılan birden fazla işlemde sadece tek bir datayı baz alacaktır.Gösterilen rakamlar "Buying Merchant" fiyatlarına göre belirlenmektedir.
    • Krowaz haritasında yer alan Krowaz yaratığının korumalarındaki yapay zeka geliştirildi. Güncelleme sonrasında Krowaz'ı korumalarından uzaklaştırmak daha da zor olacak.
    • Olympia sunucusu için CSW ve Krallık Sistemi eklendi.
      18 Mayıs - Aday gösterme
      19 Mayıs - Seçimler
    • Yeni sunucularda geçerli Ronarkland Günlük Görev sistemi aktif edildi.
    • Yeni sunucularda yer alan kanal 4'ler kaldırıldı.

--- Yeni Günlük Görev Sistemi - Savaş Alanı (Battlefield) ---

Altar/Vega/Sirius için eklenen bu yeni günlük görev ile beraber CZ haritası daha da önemli bir hale geldi!
    Savaş Alanı, PvP odaklı günlük görev sistemidir. Bu görevi alan oyuncularımız, "Ronarkland Center Monument" yarıçapı menzilindeki düşmanlarını öldürerek, görevlerini tamamlayabilirler.
    Görevinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamak için toplamda 15 kişiyi öldürmeniz gerekmektedir.
    Görevlerini tamamlayan oyuncularımız, NPC'den "Green Mithril Piece" adlı eşyayı elde edebilecekler.
    "Green Mithril Piece" eşyası toplamda 7 adet olduğunda 3.000.000 Noah karşılığında aynı NPC'den "7th Armor" eşyalarını temin edebilecekler.

- Eşya Takip Sistemi -

NOT: Oyunumuza eklenen yeni görev sistemiyle ilgili detaylarıyla beraber gün içerisinde ayrı bir konu eklenecektir.

Bakım süresince gösterdiğiniz sabır için sonsuz teşekkürler!

NTT Game || Knight Online Ekibi
    2 kat arttı diyorsunuz ravenleri mage ile toplayamıyoruz hemen geri kaçıyorlar . Draki de warrior ile girdim slayt atma diye bişey yok atlar yerinden kıpırdadığı gibi canı doluyor mageler ne yapacak bişey diyemiyorum . Cr konularında hangi mobların slota çekildiği net şekilde belli siz gidip solucanın bile mesafesiyle oynuyorsunuz yani oyunun mekaniği ile oynamayı neden bu kadar seviyorsunuz ANLAYAMIYORUM. Gidip undy SC de kaldırdınız mele denen bişey doğru düzgün kalmadı eski serverlerde pk yı bitirdiniz . Güya berserker echo skilleri için undy SC getirdiniz karakterlerin HP sini düşürdünüz vurulan echo damagesi aynı , yani artık herkes daha kolay düşüyor abiiiiiiiiiiii siz ne yapıyorsunuz

Senior Member
    Ard arda yaptiginiz bu yanlışları kınıyorum.#freemage

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Draki ve jr de tamamen kapatılması lazım bunun saçmalık resmen bu durum

Senior Member
    isteyen ağla desin isteyen zırla desin.Yeni sv'de yaklaşık 70 gb'lik karakter var.Kasa'da Dc Pre duruyor.Bir düzenleme gelmeden Bronze pre bile almıyorum gittiği yere kadar,kontrol edersiniz.Son 26 saat kaldı,hadi bakalım !!! #freemage
    Last edited by ali6350; 05-20-2019 at 02:32 PM.

Junior Member
    Bu ekipte bir insan evladı yokmu girip denemiş görmüş tm bu güncelleme olmuş diyen ne saçma bu güncelleme ne sacma Bi mage düşmanlığı bu bırakıyorum oyunu yazıklar olsun ya bu kadar emeği bi gecede yalan edin. Mage jobu çöp oldu kuriandan beteer artik